×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
 
هوگو لوریس

 دشتستان بزرگ :دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام به کنار رفتن مائوریسیو پوچتیثنو و حضور ژوزه مورینیو در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش دشتستان بزرگ  به نقل از اکیپ، هوگو لوریس، دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام مدت‌هاست به دلیل مصدومیت خانه نشین بوده و جایی در ترکیب تیمش ندارد. البته او رفته رفته تمریناتش را برای بازگشت به فوتبال انجام می‌دهد و امیدوار است به زودی بار دیگر در ترکیب تیمش قرار بگیرد. 

هوگو لوریس درباره برکناری مائوریسیو پوچتینو و حضور مورینیو در این تیم گفت: من از جمله افرادی بودم که خیلی از رفتن پوچتینو ناراحت شدم. طبیعی است که وقتی شما چند سال با کسی هستید و زندگی می‌کنید و این اواخر حتی چشم بسته هم با او هماهنگ بوده‌اید خیلی سخت است که دیگر او را در کنار خود نداشته باشید. پوچتینو مربی بزرگی بود و اکنون برای او آرزوی موفقیت می‌کنم چون ما فوتبالیست حرفه‌ای هستیم و باید بدانیم باشگاه از هر مساله‌ای بزرگ‌تر است. خودمان را باید در اختیار موفقیت تیم قرار دهیم.

او درباره حضور ژوزه مورینیو در این تیم گفت: خوشحالم که مربی چون مورینیو هدایت تیم را بر عهده گرفت. البته من او را مدت‌ها می‌شناختم و در زمین فوتبال کنار هم بودیم ولی اولین باری بود که اینقدر نزدیک با هم صحبت می‌کردیم. مورینیو یکی از موفق ترین مربیان ۲۰ سال اخیر است و افتخارات زیادی در زمینه مربیگری دارد و قطعا حضور او می‌تواند خیلی به ما کمک کند.

دروازه‌بان فرانسوی تاتنهام به دلیل مصدومیت شدید در بازی برابر برایتون تحت عمل جراحی قرار گرفت و انتظار می‌رود به زودی بتواند تیمش را همراهی کند.