×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
 
سید جواد ساداتی‌نژاد

 دشتستان بزرگ :یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن این که از وزارت امور خارجه کشورمان خواست که دلیل حضور سفیر انگلیس را در تجمع روز گذشته تهران بررسی کند گفت که لازم است این سفیر خاک ایران را ترک کند.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از  ایسنا، سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان در تذکر شفاهی جلسه امروز مجلس گفت: از توضیحات شفاف سردار سلامی در جلسه غیر علنی امروز مجلس تشکر می‌کنم ایشان مقتدرانه و متواضعانه حاضر شدند که این نشان می‌دهد فرمانده سپاه یعنی فدایی ملت ایران بودن.

وی افزود: پاسخ مقتدرانه موشکی سپاه به آمریکا جای تقدیر و تشکر دارد  که این خود شروع شکست امپراتوری آمریکا را نشان می دهد. خطای فنی و انسانی سیستم پدافند اگرچه غم و اندوه زیادی را ایجاد کرد اما موجب کاهش اقتدار سپاه نمی‌شود آن فضای نظامی که موجب این حادثه شد به دلیل حمله آمریکا به سردار سرافراز سپاه بود.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از شجاعت سردار حاجی زاده تقدیر می‌کنم. سردار شما نشان دادید که  در مسیر فدایی ملت ایران بوده و مشخص کردید که سپاه همیشه فدایی ملت ایران خواهد بود. حضور سفیر انگلیس در تجمع روز گذشته تهران از نظر دیپلماتیک نیاز به رسیدگی دارد که لازم  است مشخص شود وی در آن محل چه می‌کرده؛ لازم است وزیر خارجه به صورت جدی موضوع را رسیدگی کند. وی باید خاک ایران را ترک کند. لازم است سفرای کشورهای دیگر به رعایت عرف دیپلماتیک توجه لازم را داشته باشند.