×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
در گفتگوی اختصاصی دشتستان بزرگ با رییس کمیته امداد دشتستان مطرح شد:

 دشتستان بزرگ:800 نفر حامی، از ایتام و فرزندان محسنین برازجان حمایت می کنند.


به گزارش دشتستان بزرگ, رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دشتستان در گفتگو با دشتستان بزرگ و با اعلام این خبر گفت:یکی از رسالت های ذاتی امداد حمایت از ایتام، خانوارهای بی سرپرست و فرزندان محسنین است.
غلامحسین قیطاسخواه ادامه داد:بر اساس اعتقادات و باورهای دینی بحمدا... در سطح استان و خارج از استان ارتباط و تعاملات با خیران، نیکوکاران و حامیان را جهت سرپرستی مادی و معنوی از ایتام بصورت جدی در دستور کار قرار داده است.
وی خاطر نشان کرد: لذا در این زمینه جذب کمک های مادی انجام و در نهایت به حساب ایتام و محسنین تحت حمایت واریز شده بطوری که هم اکنون 600 فرزند یتیم و محسنین دارای حامی هستند.
قیطاسخواه با اشاره به اینکه 800 حامی در قالب طرح اکرام از ایتام و محسنین حمایت می کنند یادآور شد : در 7 ماهه سال جاری مبلغ 7 میلیارد و 500 میلیون ریال مساعدت نقدی و غیرنقدی به فرزندان ایتام و محسنین صورت پذیرفته و نسبت به برنامه ابلاغی 100 درصد تحقق داشته ایم .
وی در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه شرایط اقتصادی فشار مضاعفی را بر همه اقشار جامعه داشته ولی بحمدا... این فشار مضاعف هیچگونه تأثیری در روند کمک به ایتام و محسنین نداشته است.