×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور مطرح شد:

دشتستان بزرگ: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: یکی از بزرگترین خصوصیات‌های شهید سردار سلیمانی این بود که در همه حالت خود را مطیع رهبری می‌دانستند، وی باید به عنوان اسطوره انقلابی باید به جهان معرفی شود.

به گزارش دشتستان بزرگ، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح شنبه در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و اجلاسیه شهدای رسانه جنوب کشور در بوشهر اظهار داشت: اساس اسلام مطیع بودن است و سردار سلیمانی نمادی کامل از مطیع امر ولایت بودند که باید به عنوان یک الگو پیش روی همه دوستداران ولایت قرار گیرد.

تمثال شهدای رسانه‌ای جنوب کشور در بوشهر رونمایی شد + تصاویر

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد: شهادت این سردار بزرگ در پی خود پیروزی بزرگ در پی خواهد داشت و غرب بداند که هزاران سردار سلیمانی ظهور خواهند کرد.

صفایی بوشهری ادامه داد: به سازمان بسیج رسانه کشور پیشنهاد می‌کنم که به چند زبان بین المللی کمپین "ما سلیمانی هستیم" گسترش دهند تا آمریکا بداند اگر یک سلیمانی را از ما گرفت اما میلیون‌ها سلیمانی به وجود آمده است  که نیاز این این چنین این اسطوره انقلابی را به جهان اسلام معرفی کنیم.

 

مجاهدت های شهید سلیمانی، فراموش شدنی نیست

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور نیز در این مراسم گفت: اگر جمهوری اسلامی تاکنون پایدار مانده صرفاً به دلیل حضور گسترده مردم در پای این انقلاب بوده است ، این ایستادگی را شهدای عزیز به خوبی به ما اعلام کردند که با کنارگذاشتن وابستگی‌های خود بر پای آرمان‌هایشان که برگرفته از آرمان‌های امام امت و مقام معظم رهبری است، ایستادگی کردند.

مسعود بصیری با اشاره به شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان کرد: مجاهدت‌های مختلف این شهید بزرگوار در دوره‌های مختلف انقلاب اسلامی در راه ایران و اسلام قابل فراموشی نیست.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور ادامه داد: اگر چه امروز حاج قاسم سلیمانی در بین ما نیست اما هزاران حاج قاسمی در این کشور پرورش یافته که هر کدام سفیرانی ارزنده برای ادامه راه این شهید بزرگوار هستند.

 

سردار سلیمانی پرچم غرور برای هر ایرانی بود

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر نیز در این مراسم گفت: شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی اقتدار ملی و بین المللی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و پایداری بی ادعا برای دین و پرچم غرور برای هر ایرانی بوده است، فعالیت‌های این پاسدار اسلام که مالک اشتر و ابوذر زمان و سردار اقتدار آفرین بود را نه تنها در کشورمان بلکه در فراسوی ایران اسلامی باید جستجو کرد.

فرمانده سپاه استان بوشهر: شهید سپهبد قاسم سلیمانی اقتدار ملی و بین‌المللی ایران اسلامی است

سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو افزود: این شهید مکتب اسلام یار بی نظیر ولایت و مدافع بی بدیل امت اسلام و گنجینه تمام نشدنی هشت سال دفاع مقدس و خط مقاومت بود که حماسه‌های سترگی را در کارنامه درخشان خدمت پاسداری برای خود و نظام جمهوری اسلامی و کشورهای مسلمان و مظلومان جهان به ارمغان آورد.

رزمجو با گرامیداشت شهادت خبرنگاران دوران دفاع مقدس گفت: ارزش شهدای رسانه به عنوان سمبل و نماد قدرت فرهنگی جمهوری اسلامی از اهمیت بالا و والایی برخوردار است که تاکنون توانسته‌اند توطئه‌های جنگ نرم دشمن را خنثی کنند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر عنوان کرد: کارکرد امنیتی رسانه‌ها در جامعه کنونی اهمیت غیرقابل انکار یافته و همچنین شرایط خاص ملی و منطقه‌ای و جهانی و پیچیدگی اوضاع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بر اهمیت کار رسانه‌ها در عرصه‌های مختلف افزوده است.

وی ادامه داد: امروز افتخار میزبانی ۹ تن از این شهدای والامقام از پنج استان خوزستان، هرمزگان، فارس و کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر را داریم که با خون خودشان مسیر حرکت رسانه‌ها را مشخص کرده‌اند.

رزمجو گفت: این شهیدان ویژگی‌های یک فرد رسانه و محتوای رسانه را با خون خود ترسیم کرده‌اند به گونه‌ای که این اصحاب رسانه هستند که می‌توانند با تلاش و جدیت خود از این مسیر حداکثر استفاده را به عمل آوردند.

رزمجو گفت: اتاق فکر شهدای رسانه مقابله و مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی سازماندهی شده بود و این شهدای رسانه بودند که تمامی تار و پود اندیشه‌ها، استراتژی‌ها و اهداف دشمن را بر علیه انقلاب اسلامی خنثی کرده‌اند.

وی عنوان کرد: شهدای رسانه نقشه راه پیشرفت و توسعه کشور را در عرصه منطقه‌ای و ملی و فراملی ترسیم کرده‌اند.

 

آمریکا از ایدئولوژی ما می‌ترسد

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: سردار سلیمانی شیوه مقاومت را تبدیل به یک مکتب کرد.

 بیژن نوباوه اظهار داشت: سردار سلیمانی انسانی بزرگ بود که مکتب مقاومت را گسترش داد.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی شیوه مقاومت را تبدیل به یک مکتب کرد، افزود: آمریکا از توپ و تانک ما نمی ترسد بلکه از ایدئولوژی ما می‌ترسد که نمونه بارز آن سردار قاسم سلیمانی با آن مکتب ناب مبارزاتی و مقاومتش بوده است.

آمریکا از ایدئولوژی ایران می‌ترسد/ سردار سلیمانی نمونه مکتب ناب مقاومت است

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انقلاب و مکتب ما با تاسی از تربیت دینی به جایگاهی در عرصه بین الملل رسیده که از هیچ قدرت پوشالی در منطقه و جهان هراسی ندارد.

نوباوه گفت: در بحث فرجام نافرجام دیدیم که پنج عضو شورای سازمان ملل که دارای حق وتو و ۸۵ درصد سرمایه دنیا بودند چگونه در مقابل کشور ما قرار گرفتند که نشان می‌دهد که چقدر کشور ما در عرصه بین‌الملل قدرتمند است.

وی ادامه داد: شهید حاج قاسم سلیمانی یک سرباز متدینی بود که البته هزاران هزار سرباز به مانند ایشان در کشور وجود دارد.

این فعال حوزه خبر و اطلاع رسانی عنوان کرد: ما با داشتن یک ایمان الهی، قدرت برتر دنیا هستیم و آن چیز که امروز باید برای ما مایه مباهات باشد این است که روحیه مبارزاتی و مقاومت در فرد فرد هر ایرانی جاری است.

نوباوه بیان کرد: اسلام انقلابی شما مردم هستید که تا زمانی که به آرمان‌های الهی و انقلاب پایبند باشید پیروز هر میدان خواهید بود.