×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

 

دشتستان بزرگ : حدود ساعت ۱۹ شب جمعه گذشته، کارکنان بیمارستان طالقانی مشهد در تماس با نیرو‌های انتظامی از مرگ مرموز جوان ۳۱ ساله‌ای خبر دادند که اعضای خانواده اش مدعی بودند با شکسته شدن شیشه و اصابت آن به نقاط مختلف بدن مجروح شده است.

به گزارش دشتستان بزرگ  به نقل از خراسان؛ در پی دریافت این خبر ماموران انتظامی بلافاصله ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و بدین ترتیب با حضور قاضی علی اکبر احمدی نژاد در مرکز درمانی، تحقیقات میدانی در این باره آغاز شد.

جسد مربوط به جوانی به نام «توحید» بود که آثار شیء برنده و نوک تیز بر گردن و دیگر نقاط بدنش خودنمایی می‌کرد. اگرچه برخی از اعضای خانواده مقتول که در بیمارستان مورد سوال و جواب قاضی ویژه قتل عمد قرار گرفته بودند، سعی داشتند تحقیقات این پرونده جنایی را با داستان سرایی منحرف کنند، اما قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در پی تجربیات قضایی دریافته بود که ماجرای قتل خانوادگی است و جوان ۳۱ ساله بر اثر اصابت ضربات چاقو جان خود را از دست داده است؛ بنابراین دامنه تحقیقات به انتهای بولوار توس مشهد کشید، جایی که نزاع مرگبار در آن رخ داده بود.

در این میان، یکی از برادران مقتول که نتوانست در برابر سوالات تخصصی مقام قضایی، حقیقت را انکار کند به ناچار به قتل برادرش اعتراف کرد.

این جوان ۲۵ ساله گفت: برادر بزرگ ترم از همسرش طلاق گرفته و با فرزندش به خانه پدری بازگشته بود و در کنار ما زندگی می‌کرد، اما او به مصرف انواع و اقسام قرص‌های مخدر دار و اعصاب و روان اعتیاد داشت و به همین دلیل همه اعضای خانواده از اخاذی‌ها و درگیری‌های او در رنج و عذاب بودند تا این که غروب روز پنج شنبه با من درگیر شد و من هم با ضربات چاقو او را مجروح کردم. وقتی دیگر اعضای خانواده ام او را به بیمارستان رساندند، ما آثار خون‌ها را از بین بردیم و چاقو را هم شستیم تا ماجرای قتل لو نرود.
به دستور قاضی، متهم ۲۵ ساله برای انجام بازجویی‌های تخصصی به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی سپرده شد.