×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

 

دشتستان بزرگ : امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر استانی غیرمکشوف در بخش سرمایه‌های سرزمینی است اما سرمایه‌های انسانی این استان از سرمایه‌های زیرزمینی آن بسیار مهم‌تر است.

امام جمعه بوشهر: سرمایه‌های انسانی این استان از سرمایه‌های زیرزمینی آن بسیار مهم‌تر است

به گزارشدشتستان بزرگ  به نقل از تسنیم؛آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نخستین عهدواره پیشرفت منطقه‌ای استان بوشهر با تاکید بر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب با نمای کلان دانش بنیان اسلامی برای پیشرفت است و با حضور جوانان انقلابی، پای کار، مومن، اهل دانش و ولایتمدار تحقق می‌یابد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه آینده این کشور به وسیله جوانان انقلابی و ولایت‌مدار رقم می‌خورد تصریح کرد: برگزاری این عهده‌واره نشان می‌دهد استان بوشهر به‌عنوان یکی از استان‌های جوان کشور براساس نگاه رهبرمعظم انقلاب،دانش، توسعه و پیشرفت، مدیریت جهادی و حضور همه جانبه جوانان در حرکت است.

امام جمعه بوشهر این مهم را آغازی برای انجام کاری بزرگ در استان و تبدیل شدن به الگویی برای تمام ایران دانست و گفت:استان بوشهر استانی غیرمکشوف در بخش سرمایه‌های سرزمینی است اما سرمایه‌های انسانی این استان از سرمایه‌های زیرزمینی آن بسیار مهم‌تر است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه تمدن محصول فکر و اندیشه مدیریت انسان است افزود: امروز بزرگترین ثروت استان بوشهر منابع انسانی و جوانان ولایت‌مدار و انقلابی آن است که سبب معروفیت این استان شدند.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر استانی انقلابی، ولایتمدارو جهادی است تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود این استان امروز به‌عنوان الگوی تنظیم سند اقتصاد دانش‌ بنیان کشور پذیرفته شده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه این استان به‌عنوان منطقه ویژه علم و فناوری تعیین شده تاکید کرد: در راستای ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب این مهم باید بر اساس اندیشه رهبر معظم انقلاب با ایمان، اخلاق، دانش و کارجهادی  عملیاتی شود.

امام جمعه بوشهر بیان کرد:  بیانیه گام دوم انقلاب به‌عنوان الگوی تمدن اندیشه‌های اسلامی بر اساس اندیشه رهبر معظم انقلاب باید مورد توجه قرار بگیرد.

دبیرنهضت اجتماعی جوانان استان بوشهر  نیز با بیان اینکه نخستین عهدواره نهضت اجتماعی جوانان استان با عنوان عهدواره توسعه منطقه‌ای بوشهر است افزود: این عهده‌واره با هدف ارائه الگوهای موفق عرصه‌های اجتماعی کسب و کار، نشاط، تفریح و گردشگری، آموزش و مطالبه گری ورزش، سلامت و محیط زیست اجرا شد.

ایمان زندی‌نیا با بیان اینکه نهضت اجتماعی جوانان مجموعه‌ای دلسوز نظام و انقلاب است افزود: تلاش شده در این عهدواره گروه‌های موفقی که با توان خود درعرصه‌های مختلف ورود کردند و توانستند در منطقه اثرگذار و منجر به ایجاد تحول و پیشرفت شوند معرفی شوند.

در این یادواره 15 ایده موفق استانی و تاثیرگذاردر پیشرفت استان بوشهر ارائه می‌شود.