×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
 
لئوناردو بونوچی

دشتستان بزرگ: لئوناردو بونوچی می گوید ترجیح می دهد در مرحله حذفی لیگ قهرمانان با تاتنهام روبرو نشود.

به گزارش دشتستان بزرگ و به نقل از گاتزتادلواسپورت، برتری یک بر صفر یوونتوس برابر اتلتیکومادرید باعث شد تا صعود تیم ایتالیایی به عنوان تیم نخست گروه به مرحله بعد قطعی شود و این تیم باید در مرحله یک هشتم نهایی با یک تیم دوم از گروه های هشت گانه غیر از گروه خود بازی کند. 

لئوناردو بونوچی درباره ادامه مسیر یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا گفت: تیمی که دوست ندارم با آن روبرو شویم تیم تاتنهام است. با آمدن مورینیو این تیم متحول شده است و فکر می کنم با تمام احترامی که برای پوچتینو قائل هستم تاتنهام الان تیم بسیار خطرناکی است. ما به هدف خودمان رسیدیم و توانستیم به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شویم و الان تمام تمرکز ما روی لیگ است.

او درباره اختلاف کریستیانو رونالدو و مائوریسیو ساری گفت: بین این دو صحبت شده است و مهمترین موضوع این است که وقتی بازیکنی از نظر فیزیکی آماده نیست بازیکنان دیگری داریم که بتوانند در ترکیب قرار بگیرند و وظیفه خود در گلزنی را انجام دهند. در این چند بازی اخیر اگر دیده باشید بازیکنان مختلف زیادی داشتیم که درخشیدند و خودشان را اثبات کردند. رونالدو هم یک بازیکن تیم است و حضور او باعث می شود رقابت در تیم بالا باشد و همه بازیکنان بخواهند در تیم بازی کنند.