×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

فـال روزانـه - Daily Omen

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 6 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! از همین امروز که تولدتان است، انرژی و انگیزه شما برای شروع یک سال پر از موفقیت افزایش یافته است. سعی کنید که تمام قدم هایتان را حساب شده بردارید. اگر چه موانع زیادی بر سر راهتان وجود دارد اما به همان نسبت قدرت شما نیز بیشتر خواهد شد.. شما انرژی زیادی، به خصوص در مورد مسائل کاری دارید، شرایط فعلی هم برایتان مساعد است، به همین دلیل با کمی تلاش می توانید پیشرفت قابل توجهی به دست آورید. به پیشنهادهایی که در زمینه کاری به شما می شود، پشت پا نزنید. اگر برای هدفی که در سر دارید تمام تلاش خود را به خرج دهید، تا قبل از سال جدید به نتایج رضایت بخشی خواهید رسید. امسال درآمد شما تغییرات چشمگیری خواهد داشت که قراردادهای زیادی را امضا می کنید که زندگی تان را از این رو به آن می کند. در روابط عاطفی تان باید احتیاط بیشتری به خرج دهید. ماه فروردین زمانی ست که اتفاقات هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد. ماههای اسفند و خرداد از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در فکر شروع کاری هستید. امروز زمان مناسبی برای آن است اما از آنجا که این کار احتیاج به دقت بالایی دارد، بهتر است که دورتان را کمی خلوت کنید. از برنامه هایتان برای دیگران چیزی نگویید زیرا جز سنگ انداختن زیر پای شما کاری نمی کنند. تغییری در زندگی تان ایجاد شده که شما را از عشق زندگی تان دور می کند، نگران نباشید زیرا پس از مدتی صبوری روزهای خوب شما تکرار می شود. به زودی خبری خوش در مورد یکی از اعضای خانواده تان خواهید شنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

موضوعی ذهن شما را درگیر کرده و دوست دارید در مورد آن با دیگران صحبت کنید. بهتر است که سفره دلتان را پیش هر کسی باز نکنید. اعضای خانواده بهترین محرم برای شما خواهند بود. شاید حال در شرایط عاطفی خوبی نباشید اما بی تفاوت نشستن و تلاش نکردن هم خوب نیست. بهتر است که از همین حالا برای آینده ای که می خواهید برنامه ریزی کنید در غیر این صورت فرصت هایتان را از دست خواهید داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر چه رقبای زیادی در مسیر شما وجود دارند اما اگر بتوانید خوب در این زمینه فعال باشید، سریع تر از دیگران به مقصد خواهید رسید. ثبات کلید موفقیت شما در این راه است. شما در پیمودن راهی که برای رابطه عاطفی تان پیش گرفته اید عجله زیادی می کنید اما صبر می تواند شرایط بهتری را برایتان فراهم کند، پس صبوری کنید. نسبت به فردی احساس دارید اما جسارت بیانش را ندارید. امروز زمان خوبی است که نشانه هایی از عشق تان را بروز دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما استعدادهای زیادی دارید. امروز بهتر است که در مورد این توانایی تان کمی جدی تر بیاندیشید و حتی آن را به عنوان شغلی حرفه ای دنبال کنید. فرصت های زیادی در این زمینه برای شما وجود دارد. اگر عجله کنید، موفقیت تان حتمی است. در شرایطی قرار گرفته اید که قدرت تصمیم گیری ندارید. اما بدانید که این فرصت برای شما همیشگی نیست. اگر دیر بجنبید در آینده ای نزدیک پشیمان خواهید شد. مشورت با اطرافیان می تواند شما را در تصمیم گیری تان مصمم تر کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما فردی گوشه گیر هستید. اما امروز باید این ویژگی را فراموش کنید. شما خیلی راحت می توانید با ارتباطات بیشتر این توانایی را در خود افزایش دهید. با این کار از نتیجه ای که می گیرید، به شدت سورپرایز می شوید. به فکر نزدیکی به فردی هستید اما دودلی مانع شما می شود. امروز تمام شک هایتان را دور بریزید و پا پیش بگذارید. شاید نزدیک شدن به او سخت باشد اما شدنی است. هر چه احساسات تان را صادقانه و بیشتر بروز دهید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

ایده های اخیری که در سر دارید، به شما انگیزه لازم را داده تا کاری را آغاز کنید. پس درنگ نکنید و هر چه سریع تر شرایط لازم را فراهم کنید. فراموش نکنید که این پروژه اهمیت زیادی دارد، پس از همین ابتدا با احتیاط قدم بردارید. به زودی شراکتی را آغاز خواهید کرد که درآمد زیادی برایتان به همراه خواهد داشت. یکی از نزدیکان تان درخواستی از شما کرده که از آن غافل بوده اید. امروز بهترین زمان است تا به قولی که داده اید عمل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در جمعی قرار می گیرد و حرف هایی را می شنوید که می تواند تغییرات بزرگی را در زندگی شما ایجاد کند. حتی اگر خسته اید یا حوصله آماده شدن را نداشتید، پیشنهاد می کنیم که آن را از دست ندهید. اتفاقی روی روحیه شما تاثیر بدی گذاشته است، در این شرایط اگر با دوستان تان بیشتر در ارتباط باشید، راحت تر می توانید گذشته را فراموش کنید. در انتهای روز با پیغام یکی از دوستان تان غافلگیر خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز پر از انرژی هستید طوری که دوست دارید به بیرون از خانه بروید و احساسات خود را با دیگران تقسیم کنید. نگران کارهایتان نباشید. از این فرصت استفاده کنید و کمی خوش بگذرانید. شما در برخورد با فردی، کمی تند عمل کرده اید، بهتر است کمی در مورد آن فکر کنید سپس برای بهبود رابطه، خود پا پیش بگذارید. زندگی ارزش دلخوری های کوچک را ندارد. پولی به دست تان رسیده که بهتر است کمی از آن را کنار بگذارید زیرا در روزهای آتی به آن نیاز خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

حرفی در دلتان مانده که می خواهید به زبان آورید. از آنجا که اطرافیان تان امروز حال خوبی دارند، از این فرصت استفاده کنید و خواسته هایتان را به زبان آورید. اگر در مواردی با شریک زندگی تان مشکل دارید، بهتر است که از بحث های بی نتیجه دوری کنید، در غیر این صورت درگیری لفظی میان تان رخ خواهد داد که اصلا به نفع تان نیست. برای رسیدن به آرامش ورزش بهترین درمان است. یک میهمانی در راه دارید که اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

فـال روزانـه - Daily Omen

آنچه شما را از تلاش منصرف می کند، افکار منفی تان است وگرنه مشکل جدی ای پیش پای شما وجود ندارد. پس مثبت اندیش باشید تا اتفاقات خوب به سمت تان جذب شود. اگر به فکر این هستید که میان خود و شریک زندگی تان ارتباط مستحکم تری برقرار کنید، حال بهترین زمان است. فعالیت های مشترک مانند شرکت در مراسم و همایش ها می تواند در این راه به شما کمک کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فرصتی برایتان فراهم می شود تا قدم های تازه ای را در مسیری که بدان علاقه دارید، بردارید. مطالعه هم می تواند برایتان مفید واقع شوند. اگر این راه را بدون خستگی دنبال کنید، زندگی تان از این رو به آن رو خواهد شد. در صورتی که امروز زمان اضافی پیدا کردید، آن را با شریک زندگی تان بگذرانید. به عنوان مثال به رستوران یا سینما بروید. این کار خستگی های اخیرتان را برطرف و صمیمیت میان شما را نیز بیشتر خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

هدفی در سر دارید اما فکر می کنید که برایتان دست نیافتنی است. اگر چه این کار هفته ها یا حتی ماهها تلاش لازم دارد تا به نتیجه مطلوب برسد اما در نهایت شما را راضی و خشنود خواهد کرد. اگر مجرد هستید و به فکر شروع یک رابطه تازه، بهتر است که قبل از هر کاری خوب هدف تان را بشناسید. تا چیزی که از ته دل می خواهید برایتان روشن و واضح نباشد، نتیجه ای مطلوب را نخواهید گرفت. به زودی یکی از دوستان تان شما را با خبری سورپرایز خواهد کرد