×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
بنت

 دشتستان بزرگ :وزیر جنگ رژیم صهیونیستی دستور داده که پیکرهای عاملان عملیات‌های شهادت‌طلبانه را به خانواده‌هایشان تحویل ندهند.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از  ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، نفتالی بنت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به ارتش این رژیم دستور داده که پیکرهای فلسطینی‌ها را به خانواده‌هایشان تحویل ندهند.

براساس این دستور پیکرهای فلسطینی‌هایی که قبلا عملیات‌های شهادت‌طلبانه علیه اسرائیلی‌ها انجام داده‌اند یا کسانی که می‌خواهند این کار را در آینده انجام دهند، تحویل داده نمی‌شود. حتی در مواردی که عامل نتوانسته عملیات خود را انجام دهد یا اینکه خسارتی وارد نکرده و صرف نظر از هر سازمانی که به آن وابسته باشد نیز پیکرها تحویل خانواده‌هایشان داده نمی‌شود.

براساس گزارش شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی، ارتش این رژیم تنها برخی استثناها از جمله کم سن و سال بودن عامل عملیات را بر حسب اوضاع بررسی می‌کند.

سیاست جدید رژیم صهیونیستی در کابینه در راستای طرح "افزایش بازدارندگی اسرائیل" مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سپتامبر دادگاه عالی اسرائیل با حفظ اجساد فلسطینی‌ها با هدف مذاکره درباره آن موافقت کرده بود.

از سوی دیگر، وزیر خارجه اردن اظهار کرد، وزارت خارجه این کشور برای انتقال پیکر اسیر سامی ابو دیاک به اردن تلاش می‌کند زیرا او دارای تابعیت اردنی است.

ایمن الصفدی، وزیر خارجه اردن تاکید کرد: اردن از اسرائیل رسما درخواست می‌کند پیکر شهید ابو دیاک را تحویل دهد. این در پی درخواست‌های خانواده دیاک در این باره است.