×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
 
روزنامه نگار عراقی:بازیکنان عراق قبل از بازی با ایران ماسک بزنند!

دشتستان بزرگ :یک روزنامه نگار عراقی درخواست کرد که مربیان و بازیکنان تیم ملی فوتبال این کشور پیش از بازی با ایران، به صورت‌هایشان ماسک بزنند.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر ، تیم های ملی فوتبال ایران و عراق از ساعت ۱۷:۳۰ پنجشنبه این هفته در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا در اردن به مصاف هم می روند.

این مسابقه تحت تاثیر ناآرامی های اخیر در عراق قرار دارد و رسانه های عراقی سعی دارند با برانگیختن احساسات ملی بازیکنان تیم کشورشان، آنها را از نظر روحی و روانی قبل از دیدار با ایران برانگیزند.

«علی نوری» روزنامه نگار و خبرنگار ورزشی عراق در این ارتباط درخواست های عجیبی از فدراسیون فوتبال عراق و بازیکنان این تیم داشته است.

وی پیشنهاد داد که بازیکنان عراق هنگام پخش سرود ملی این کشور و در حمایت از مردم عراق قبل از بازی با ایران، ماسک بزنند چون تمام دوربین های تلویزیونی روی صورت ملی پوشان عراق است و آنها می توانند صدای این کشور را به کل جهان برسانند.

این روزنامه نگار همچنین از فدراسیون فوتبال عراق خواست که در مکاتبه با فیفا، مجوز بستن یک نشان سیاه روی لباس عراق را در حمایت از اتفاقات رخ داده در این کشور بگیرند.

علی نوری همچنین گفت: تماشاگران حاضر در ورزشگاه در دقیقه ۲۵ با صدای بلند ش