×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

 

انتخاب مجدد علی نژاد به عنوان عضو هیات رئیسه جهانی ووشو

دشتستان بزرگ :انتخابات فدراسیون جهانی ووشو امروز برگزار و رئیس فدراسیون ووشو ایران مجددا به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی انتخاب شد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر ، مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو ایران که از سال ۲۰۰۷ به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی فعالیت می کند، در انتخابات امروز فدراسیون جهانی با کسب بیشترین آرا برای چهار سال دیگر به عنوان عضو هیات رئیسه انتخاب شد. 

همچنین با توجه به عدم ثبت نام «یوزای چنگ» رئیس فعلی فدراسیون جهانی، «گو ژو ونگ» وزیر ورزش چین به عنوان تنها نامزد این بخش، رئیس فدراسیون جهانی شد.

در بخش نواب رئیس «فوک» از هنگ کنگ و قاره آسیا،  «آنتونی گو» آمریکایی از قاره آمریکا، «گلپ مورزوکوف» از روسیه و قاره اروپا، «شریف مصطفی» از مصر و نماینده قاره آفریقا، «والت میسینگهام» از استرالیا و قاره اقیانوسیه انتخاب شدند. 

همچنین «ژانگ چیو پینگ» از چین به عنوان دبیرکل فدراسیون جهانی، و «آنگ مونگ سونگ» از سنگاپور به عنوان خزانه دار انتخاب و معرفی شدند. 

علاوه بر رئیس فدراسیون ایران، «چونگ هیم» از مالزی، «جولیانو کاماچو» از فیلیپین، «پارک» از کره جنوبی، «سانی تانگ» از کانادا، «پترو» از رومانی، «پائولو آجرو» از پرتغال و «هنگ» از هلند به عنوان اعضای هیات رئیسه انتخاب شدند. 

این جلسه در حاشیه رقابتهای ووشو قهرمانی جهان در شانگهای برگزار شد.