×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

مشکل تامین سیلندر گاز در گناوه بزودی حل می‌شوددشتستان بزرگ : معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری گناوه گفت: با پیگیری های بعمل آمده مشکل کمبود سیلندر گاز مایع در گناوه در حال برطرف شدن است و تا اواسط هفته جاری توزیع آن به روال عادی بازی‌گردد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از خلیج فارس؛ حسین امیری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: با توجه به نایاب شدن سیلندر گاز در شهر گناوه پیگیری های لازم انجام و در روز گذشته ۵۶۰ سیلندر توزیع شد.

وی افزود: توزیع این میزان به دلیل مصرف بالا ناکافی است و در تلاشیم تا در همین هفته به اندازه موردنیاز تامین تا مشکل ایجاد شده برطرف شود.

امیری اضافه کرد: میزان مصرف گاز مایع در این شهر بویژه در بیشتر مراکز عرضه موادغذایی بدلیل گردشگرپذیر بودن بالا است و  به ۱۵۰۰ سیلندر در روز نیاز است.

معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری گناوه با بیان اینکه بیشترین کمبود مربوط به سیلندرهای شرکت ایران گاز است، گفت: چنین وضعیتی به صورت مقطعی بویژه در زمستان که مصرف گاز افزایش می‌یابد، وجود داشته است.

وی افزود: با توجه به اینکه شبکه گازرسانی در ۹۵ درصد شهر گناوه اجرا شده از شهروندانی که تاکنون از این نعمت پاک بهره‌مند نشدند خواست اقدام کنند. 

وی بیان کرد: البته برخی از افراد برای تامین هزینه گازکشی در منازل خود مشکلاتی دارند و باید برای آنان چاره اندیشی کرد.