×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

دشتستان بزرگ :ملی‌پوش فوتبال ساحلی ایران می‌گوید خوردن ۴ گل برابر اوکراین در یک نیمه، تجربه جدیدی بود که او و هم‌تیمی‌هایش توانستند از آن سربلند بیرون بیایند.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایسنا ،محمدعلی مختاری، زننده دو گل تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به اوکراین در مسابقات ورزش‌های ساحلی جهان، اظهار کرد:‌ بازی اول در هر تورنمنتی بازی سختی است چون شرایط جدید است. می‌دانستیم بازی با اوکراین سخت است ولی تا به خودمان آمدیم چهار گل عقب افتادیم. خدا را شکر با برنامه‌ریزی و صبری که داشتیم و همت بازیکنان و نکات کادر فنی توانستیم به بازی برگردیم. خوردن چهار گل در اول بازی واقعا غیر قابل پیش‌بینی بود. چنین شرایطی برای ما تا به حال پیش نیامده بود و این تجربه خوبی بود.

او ادامه داد: واقعا کار بزرگی انجام دادیم. امیدوارم که در ادامه بتوانیم تیم‌ها را راحت‌تر ببریم و یک مقام خیلی خوب به دست بیاوریم.

مختاری درباره بازی ایران با سنگال هم بیان کرد: می‌شود گفت بازی با سنگال، فینال است چون تیم خیلی خوبی است و بازی اولش را برده است. هر تیمی این بازی را ببرد به عنوان تیم اول از گروه صعود می‌کند. ان‌شاءالله ما می‌بریم.