×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: امروز, خون شهدا, حافظ امنیت کشور ماست, شهدا در واقع نگهبانانی هستند که از کیان اسلام، انقلاب و ایران اسلامی دفاع می کنند.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ سردار خلیل واعظ در آئین یادواره 83شهید نیروی انتظامی دشتستان که عصر امروز در محل کانون امام خمینی (ره) برازجان برگزار شد, اضافه کرد: امروز دشمنان ما تن به هر ذلتی می دهند تا با ما به مقابله برخیزد اما جرات ندارند به جمهوری اسلامی ایران حمله کند، کسانی که به نیابت از شیطان بزرگ ماموریت داشته با ایران بجنگند، زمانی که پهباد آمریکا زده شد و عکس العملی نشان ندادند, حساب کار دستشتان آمد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اذعان داشت: این افراد, در زمانی که ما هیچگونه وسیله ای برای جنگیدن نداشتیم، از همه کس و همه چیز کمک گرفته و استفاده کردند, اما باز هم از ما یعنی کسانی که هیچ گونه آموزشی ندیده بودیم, شکست خوردند، امروز نیز شکست انان باز هم تکرار خواهد شد.

واعظی تصریح کرد: امنیت ایران از این بابت دارای اهمیت است که سربازان مخلص حضرت امام خامنه ای در منطقه ای ناامن و زخم خورده، امنیت را برقرار کرده اند، جوانانی که دشمن را رسوا می کنند، فعالیت آنها نشان از عشق به اسلام، حضرت اباعبدالله، قرآن و پیامبر اسلام است.

وی ضمن بیان این که امنیت از بزرگترین نعمت ها است، ادامه داد: جوانانی که در نیروهای مسلح خدمت می کنند, نعمت بزرگی را به وجود آورده اند، امروزه یکی از پشتیبانان امنیت نیز خود مردم بوده و ما باید قدردان آنان باشیم.

فرماندهی انتظامی استان بوشهر در خصوص وضعیت امنیت این استان نیز گفت: در 6ماهه گذشته 253هزار تماس مردمی با مرکز فوریت پلیس 110 و 5هزار تماس با 197 پاسخ داده شده است.

واعظی افزود: انجام 131هزار اوراق و ابلاغ قضایی و پرونده برای مردم را شاهد بوده ایم، 80 هزار صدور گذرنامه و مدارک مربوط اماکن عمومی(کسب و کار) را داشته که 74هزار مورد صدور و تمدید گذرنامه است، به تنهایی در شهریور ماه سال جاری 25هزار گذر نامه صادر کرده ایم که افزایش بسیار چشم گیری نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

وی اضافه کرد: در 6ماه نسخت سال جاری 40هزار انواع گواهینامه و شماره گذاری، 5هزار مشاوره رایگان خانواده و برگزاری دوره پیشگیری از اعتیاد برای 17هزار نفر را در کارنامه خود به ثبت رساندیم.

فرماندهی انتظامی استان بوشهر اذعان داشت: همکاران ما پاسخگوی سوء پیشینه بیش از 18هزار نفر بوده و میزان تقدیر و تشکر مردم استان بوشهر از نیروی انتظامی 50درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، انتقادات نیز 30درصد کاهش یافته است.

واعظی ضمن بیان این که 8قسمت مرتبط با مردم در نیروی انتظامی رتبه اول را در اشراف فرماندهی و ارزیابی در تمام زوایای ماموریت بدست آورده، خاطرنشان کرد: توانستیم رتبه برتر کشف جرم، آموزش، مهارت آموزی به کارکنان وظیفه، پاک سازی فضای مجازی و آگاه سازی عمومی در فضای مجازی را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: آراوند، فرمانده جدید انتظامی دشتستان، افسری شایسته، با اخلاص و باتجربه است.