×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

افتتاح و اجرای ۴۳ پروژه هفته دولت در کنگان آغاز شد

 دشتستان بزرگ- در هفته دولت امسال ۴۳ پروژه با ۱۳۴ میلیارد تومان اعتبار در شهرستان کنگان استان بوشهر افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

به گزارش دشتستان بزرگ- فرماندار کنگان روز دوشنبه در حاشیه سفر استاندار بوشهر به کنگان و افتتاح بلوار امام حسین (ع) این شهر در گفت و گو با ایرنا افزود: از این شمار ۴۱ پروژه با اعتبار  ۷۰ میلیار تومان در هفته دولت و  ۲ پروژه با اعتبار ۶۴ میلیارد تومان پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه به بهره برداری برسد.

 فتح الله نوروزی افزود: با افتتاح پست برق اختر در تا پایان شهریور ماه جاری تعادل بخشی در حوزه برق شهرستان کنگان ایجاد خواهد شد.

وی به سفر استاندار بوشهر به کنگان اشاره و بیان کرد: روز گذشته با حضور استاندار بوشهر ۵ پروژه با اعتبار  ۲۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی در این شهرستان افتتاح شد.

نوروزی افزود: بلوار امام حسین (ع) کنگان، سالن چندمنظوره بانوان سیراف، فیبر نوری کنگان، ساختمان ناحیه گاز سیراف و زمین چمن بزرگ پرک از مهمترین پروژه هایی بود که با حضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر به بهره‌برداری رسید.

فرماندار کنگان یادآورشد: سالن مجهز و کم نظیر بانوان شهر سیراف که با حمایت و همراهی پتروشیمی زاگرس ایجاد و به بهره‌برداری رسید به عنوان یکی از مجهزترین مجموعه های ورزشی استان و جنوب کشور نتیجه تعامل با صنعت است که باید از این فرصت ها برای تقویت شهرستان استفاده مطلوب کرد.