×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

سهم خواهی فرصت طلبان سرمربی شاهین را فراری داد

 دشتستان بزرگ- سهم خواهی فرصت طلبان داعیه دار حمایت از شاهین منجر به استعفا سرمربی این تیم شد.

به گزارش دشتستان بزرگ-ددر حالی که تنها کمتر از ۲ روز به پایان اردوی آمادگی شاهین دربروجن باقیمانده عبدالله ویسی به دلیل آنچه دخالت ۲ نفر از اعضای شورای شهر بوشهر مطرح شده از سمت خود استعفا و اردوی شاهینی ها را ترک کرد.

خبرنگار ایرنا از منابع آگاه کسب اطلاع کرد یکی از اعضای شورای شهر بوشهر که اصرار به انتخاب مهره مدنظر خود به عنوان مدیر رسانه ای شاهین بوشهر داشته و دیگر عضو شورا نیز با توجه به نیاز مبرم به رای این عضو برای گرفتن ریاست شورا به حمایت از وی برخواسته است باعث این تصمیم مربی تیم شاهین شده اند.

با آشکار شدن این سهم خواهی عبدالله ویسی لحظاتی پس از استعفا بیانیه ای را منتشر کرد و به دلایل استعفایش از سمت سرمربی گری تیم فوتبال شاهین بوشهر پرداخت.

سرمربی شاهین بوشهر در این بیانیه خطاب به هواداران آورده است: خودتان می‌دانید که من پیشنهادهای زیادی از تیم‌های لیگ برتری و لیگ یکی داشتم و حتی سرمربی گری تیم امید هم به من پیشنهاد شد اما به دلیل اینکه به مردم خوب استان بوشهر تعصب داشتم و خاطرات خوبی که با آنها داشتم در نهایت تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید و در این تیم محبوب بمانم.

عبدالله ویسی افزود: با این حال یکی دو نفر اجازه ندادند که ما کارمان را به خوبی پیش ببریم و در نهایت من تصمیم گرفتم از سمت خودم استفاده کنم تا جا برای آن هایی که دوست دارند جای من را بگیرند باز شود.

وی یادآور شد: این دو نفر از اعضای شورای شهر بوشهر هستند که من حتماً به موقع نام آنها را رسانه ای می کنم تا مردم بدانند به چه کسانی رای دادند.

ویسی بیان کرد: خودتان می‌دانید که این تیم را بومی بستیم تا جوان های خوب استان بوشهر بتوانند در آن رشد کنند اما عده ای اجازه ندادند که من کارم را انجام بدهم و به همین دلیل از مردم خوب بوشهر عذر خواهی و از هدایت تیم فوتبال شاهین کناره گیری می کنم.

این شرایط در حالی رقم خورده که فوتبال دوستان بوشهری امید داشتند با درس عبرت گرفتن مسئولان ذیربط از تجارب سری گذشته حضور شاهین در لیگ بتوانند نمایش قابل قبولی داشته و سقوط زود هنگام را تجربه نکنند.

شاهین که در این روزها به دلیل نداشتن توان مالی مناسب در نقل و انتقالات آن چنان که باید موفق ظاهر نشده حالا با پیدا شدن فرصت طلبان عرصه را بیش از پیش به خود تنگ تر می بیند.

تیم شاهین گر چه تنها در یک رشته ورزشی فعالیت دارد ولی با این وجود از لحظه انتشار خبر استعفا فضای مجازی بوشهر متاثر از خبر استعفا ویسی و دل نگرانی های آنها شده است.

سعید مسیگر مدیرعامل شاهین بوشهر نیز در گفت و گو با ایرنا گفت: مشکل حضور عبدالله ویسی در شاهین بزودی حل و این سرمربی فعالیت خود را در این باشگاه مردمی از سر می گیرد.

گرچه بازگشت ویسی نیز با توجه به شرایط ویژه شاهین امری بسیار محتمل پیش بینی شده بود ولی هواداران که هنوز مزه تلخ سقوط های متوالی شاهین در شش سال گذشته در کام خود دارند بیم آن دارند که با آغاز روند سابق و منفعت طلبی این تیم بزودی به لیگ های پایین تر سقوط کند.َ