×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

مداخله واشنگتن در پرونده جاسوسی افسر عراقی برای نیروهای آمریکایی

دشتستان بزرگ - گردان های حزب الله عراق از مداخله واشنگتن در پرونده جاسوسی یک افسر عراقی عالی رتبه برای نیروهای آمریکایی خبر داد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر، «محمد محیی الدین» سخنگوی گردان های حزب الله عراق گفت: آمریکا در تحقیقات پرونده فرمانده عملیات الانبار مداخله می کند و به کمیته ای که وزیر دفاع تشکیل داده است، فشار می آورد.

محیی الدین از شهادت چند نفر از نیروهای حشد شعبی که داوطلبانه برای دفاع از عراق در برابر گروه تروریستی داعش بسیج شده اند، خبر داد و افزود: انتقال اطلاعات محرمانه از فرمانده عملیات الانبار به نیروهای آمریکایی باعث شهادت دهها نفر از نیروهای حشد شعبی شده است.

به گزارش العالم، سخنگوی گردان های حزب الله عراق درباره پیامدهای کوتاهی در رسیدگی به افسر عراقی جاسوس هشدار داد و گفت: اگر ببینیم که در پرونده فرمانده عملیات الانبار تعلل می شود یا این پرونده مسکوت گذاشته خواهد شد، وارد عمل خواهیم شد. اگر ببینیم که تعلل یا مسکوت گذاشتن در کار است، اسامی بیشتری را فاش خواهیم کرد.

محیی الدین در پایان سخنان خود گفت: فرمانده عملیات الانبار که متهم به جاسوسی و انتقال اطلاعات محرمانه به نیروهای آمریکایی است، در دفتر فرمانده کل نیروهای مسلح عراق بازداشت است.