×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
اختصاصی دشتستان بزرگ/ واکنش اداره کار تعاون و امور اجتماعی دشتستان در خصوص نیروهای اوتی بیمارستان گنجی این شهر:

دشتستان بزرگ: در نشست خبری رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان که چندی پیش برگزار شد، خبرنگار دشتستان بزرگ، وضعیت نیروهای اوتی را پیگیر شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، ماریا خویش دوست در این خصوص گفته بود: نیروهای اوتی در زمان من نبوده و در سیستم های مدیریت قبل جذب شده که نیازهای واقعی بیمارستان نیست، نیروی اوتی غیر تخصصی در بیمارستان زیاد بوده و برخی از افراد که جذب شده اند، کارایی تایید شده ای ندارند.

وی افزوده بود: نیروهای اوتی در گناوه و کنگان نیز بوده و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در سال جدید به طور جدی دنبال ساماندهی آنان است، ما نیز از همین رو آنان را در آینده تحت پوشش شرکت برده چرا که ما نیز از این وضعیت خسته شده ایم.

خویش دوست ضمن بیان این که به دنبال این کار حق و حقوق کارگران  اوتی نیز به موقع پرداخت شده اضافه کرده بود: جذب نیروهای اوتی در بیمارستان نیز قانون مند نبوده اما قول ساماندهی آنان را می دهم.

حال دشتستان بزرگ این ماجرا را از طرف یکی دیگر مسئولان دشتستانی پیگیر شد.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان در پاسخ به دشتستان بزرگ، گفت: نیروهای معترض بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در چهارچوب قانون و برای احقاق حقوق و رسیدگی به مشکلات خود توانسته درخواست مدنظر به منظور پیگیری را به هیئت های حل اختلاف اداره کار ارائه دهند.

تماری افزود: توصیه ما نیز این بوده که سازش و راه های مسالمت آمیز همیشه بهترین گزینه و با اهمیت ترین راه حل است.

وی ضمن بیان این که تصویه حساب ها بهترین اقدام است، اضافه کرد: به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر نیز پیشنهاد می شود که در اسرع وقت نسبت به احقاق حقوق، پرداخت معوقات، مزایا، تعیین تکلیف وضعیت کاری و... کارکنان بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اقدام نماید.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دشتستان در گفتگو با دشتستان بزرگ، تصریح کرد: در صورتی که شکایتی انجام شده و در مجاری قانونی پرونده ای تشکیل شود، حل و فصل پرونده و ماجرای مذکور، با مشکلات و موانع بسیاری همراه است.

تماری خاطرنشان کرد: مشکل کارکنان بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان باید در فضایی آرام برطرف شده و احقاق حقوق صورت پذیرد.