×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ: به بهانه روز قلم، سومین برنامه دورهمی سایت دشتستان بزرگ با حضور دست اندرکاران این پایگاه خبری برگزار شد.


به گزارش دشتستان بزرگ، مدیرمسئول سایت خبری دشتستان بزرگ در این نشست ضمن تبریک روز قلم به تمامی کسانی که در این عرصه فعالیت دارند، گفت: جایگاه و ارزش قلم در فرهنگ قرآنی، تا بدان جاست که خداوند جل جلاله به آن قسم یاد کرده است و آخرین معجزه خاتم پیامبران خود را کتاب قرار داده تا بدین سان به انسان گوشزد کند تا زمانی که اندیشه ورزی خردمندانه در بین نوع بشر وجود داشته باشد، مسیر صلاح و فلاح در زندگی انسان ها باز خواهد شد.
سیده هدیه علوی شریف، سیاست کلی سایت را بیان مشکلات جامعه خوانده و اظهار داشت: دشتستان بزرگ، فارغ از هرگونه سودجویی، خود را زبان مردم دانسته و همواره مشکلات جامعه را بیان و مسئولین را به حل این مشکلات فرا می خواند.
وی ادامه داد: در این بین، برخی از مسئولین ضمن بررسی مشکلات بیان شد، به حل آن می شتابند اما متاسفانه بسیارند مسئولینی که نسبت به این هشدارها، کم توجهی کرده و در نهایت نتیجه این بی توجهی را به عینه می بینند.
مدیرمسئول دشتستان بزرگ، ضمن انتقاد از عملکرد شهرداری آبپخش در نصب مجسمه تشویق به شنا کردن و کشیده شدن پرونده شورای شهر برازجان و آبپخش به شورای حل اختلاف استان و کشور، اظهار داشت: نام دشتستان باید همواره به نیکی در استان، کشور و حتی دنیا خدشه دار کردن این نام اصلا پسندیده‌ نیست.


در بیان مشکلات مردم، هیچ خط قرمزی نداریم
وی ادامه داد: دشتستان بزرگ در مدت فعالیت خود به نحوی عمل کرد که قداست و پاکی قلم را همواره مدنظر قرار داده و هیچگاه قلم خود را نفروخته است.
علوی شریف ضمن تاکید لزوم رعایت خطوط قرمزی که همگی موظف به رعایت آن هستیم، بر لزوم بیان مشکلات مردم خاطر نشان کرد: ما در بیان مشکلات و انتقاد از مسئولین، هیچ خط قرمزی نداریم، رسانه ای که نسبت به مشکلات جامعه بی تفاوت باشد، در انجام رسالت خود، کوتاهی کرده است.

آثارباستانی دشتستان در سایه بی توجهی مسئولین
وی یکی از مشکلات موجود را بی توجهی مسئولین به آثارباستانی دشتستان دانسته و عنوان داشت: آثار باستانی، میراث اجدادمان بوده و لزوم توجه به این مقوله بر هیچ کس پوشیده نیست.
مدیرمسئول دشتستان بزرگ در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فضای حساس مجازی و لزوم رعایت احترام به یکدیگر در این محیط, افزود: انتقادات باید همواره در چهارچوب احترام بیان شده و نباید با غرض ورزی، دنیای حساس مجازی را مسموم کرد.

نویسندگان، شاعران، عکاسان و سایر مجموعه پایگاه خبری دشتستان بزرگ نیز موارد زیر را بیان کردند:

 توسعه بخش سلامت دشتستان بزرگ و ارائه راهکارهایی در خصوص همکاری بیشتر مجموعه پزشکی
پررنگ کردن توجه بیشتر به آثار باستانی دشتستان
ارائه راهکارهایی در خصوص حمایت بیشتر اداره ارشاد از هنرمندان، خبرنگاران و اهالی قلم
لزوم توجه بیشتر به مشکلات جامعه
ارائه مطالب متناسب با نیاز کنونی جامعه در ستون حقوقی دشتستان بزرگ
و ...

جهت دیدن تصاویر بیشتر لینک های زیر را کلیک کنید.

گزارش تصویری ۱

گزارش تصویری ۲