×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
اختصاصی دشتستان بزرگ/ واکنش نماینده دشتستان در خصوص نیروهای اوتی بیمارستان گنجی برازجان:

دشتستان بزرگ: نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت نیروهای اوتی بیمارستان شهید گنجی برازجان به دشتستان بزرگ، گفت: به صورت دقیق در جریان نیروهای اوتی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان نبوده که دقیقا با چه مجوزی آمده اند.

به گزارش دشتستان بزرگ، محمدباقر سعادت افزود: اگر نیروهای اوتی بیمارستان به صورت غیر قانونی آمده اند، دانشگاه باید تصمیم گیری کرده و من نه تعداد آنها را می دانم و نه اطلاعاتی از ورود و خروج آنها دارم.

وی اضافه کرد: اگر این افراد به طور قانونی آمده که باید به کار خود ادامه دهند، اگر که غیر قانونی وارد شده نیز، قاعدتا هیچ کس موافق با کار غیر قانونی نیست.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که افراد مذکور به هر نحوی که بوده مدتی مشغول به کار شده اند، اذعان داشت: این جا چنین مشکلی وجود داشته و نیاز به ریشه یابی دارد، نیروهای اوتی بیمارستان که به صورت غیر قانونی آمده اند، توسط چه کسانی و چه افرادی آمده و باید روی این موضوع دقت داشت.

سعادت اظهار داشت: باید تاوان ورود این افراد به صورت غیر قانونی را آنهایی که حال، از هر جایی چه در شبکه بهداشت و درمان، بیمارستان و یا دانشگاه علوم پزشکی در اصل توقعی ایجاد کرده و چهارچوب قانون را رعایت نکرده بدهند، چرا که به هر حال این افراد مدتی در بیمارستان کار کرده و زندگی خود را بر اساس همین درآمدی که داشته برنامه ریزی کرده اند.

وی ادامه داد: من اصلا موافق اخراج این افراد نیستم، اما این که هر کس برای خود هر کجا کار کرده و خلاف بر قانون و بدون مقررات بیاید اشخاص را وارد کند، بعد نیز توقعی برای افراد و خانواده ها ایجاد شده که نه دولت و نه دانشگاه نتواند راهکاری برای حل آن پیدا کند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفتگو با دشتستان بزرگ، افزود: حال چنین وضعیتی دامن همه را گرفته و همه نیز به نوعی درگیر این جریان می شوند، به خاطر این که از اول یک سری اتفاقات غیر قانونی رخ داده و این کار صحیحی نیست.

محمدباقر سعادت اضافه کرد: باید جلوی این گونه کارها گرفته شود، من موافق با اخراج نیروهای اوتی بیمارستان نبوده و اصل موضوع باید به گونه ای بررسی شده که بار دیگر این اتفاقات رخ ندهد.