×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ: نتایج اولین جشنواره بین المللی کاریکاتور چهره سوریه 2019 اعلام شد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ در این جشنواره بین المللی هنرمند دشتستانی موفق به کسب دیپلم افتخار شد، ابوالقاسم طحانیان متولد ١٣٦٦ بوده و در ٢٠سالگی وارد عرصه هنر شد.

وی در گفتگو با دشتستان بزرگ، گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 25خرداد بوده که من نیز سه اثر ارسال کردم، پس از داوری در 2تیرماه نتایج این جشنواره اعلام شده و یکی از آثار ارسالی من دیپلم افتخار گرفت.

ابوالقاسم طحانیان افزود: موضوع این جشنواره چهره افراد مشهور جهان بوده و آثاری ارسالی من به این رقابت نیز چهره های، ترامپ، بن سلمان و ساچی بود، کاریکاتور چهره ترامپ نظر مساعد داوران را به خود جلب کرد.

این هنرمند دشتستانی در خصوص هدف شرکت در این جشنواره اضافه کرد: حضور در رقابت های ملی و بین المللی را قلبا دوست دارم، کسب دیپلم افتخار در چنین جشنواره ای نیز برای من و شهر برازجان جای بسی افتخار است.

وی اذعان داشت: اکنون کاریکاتور در ایران وضعیت بسیار خوبی داشته و امید است شاهد ایجاد رویدادهای بهتری نیز باشیم، متاسفانه استان بوشهر تعداد اندکی کاریکاتوریست داشته و اصلا اتفاق خوشحال کننده ای نیست.

ابوالقاسم طحانیان خاطرنشان کرد: ضمن آرزوی موفقیت برای هنرمندان بوشهری دوست داشته روزی برسد که در رقابت های ملی و بین المللی، شاهد درخشش بیشتر نمایندگان این استان باشیم، امروزه شاهد هستیم برخی از کارتونیست ها فقط در سطح استان کار کرده و نیاز است خود را در حد ملی و بین المللی محک زده تا پرچم استان بوشهر و شهر خود را بالا ببرند.