×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

کارگروه راه‌اندازی مدارس سپاه در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

دشتستان بزرگ- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: کارگروه راه‌اندازی مدارس سپاه در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش  دشتستان بزرگ به نقل ازمهر، غلامحسین حسینی صبح شنبه در نشست هم اندیشی شورای تعلیم و تربیت استان بوشهر با اشاره به اینکه شهید حججی و شهید مهدوی تربیت شده آموزش و پررش بوده اند اظهار داشت: آموزش و پرورش در ۸ سال دفاع مقدس ۳۶ هزار شهید را تقدیم کشور کرده است.

حسینی ادامه داد: همه عوامل این انقلاب و نظام از سنگر تعلیم و تربیت به سنگر دفاع مقدس رسیده اند و این نقطه اقتداری برای آموزش و پرورش است.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: درخشش مدرسه سعادت بوشهر با همکاری بین علما، مجتهدین و روحانیت در کنار بازرگانان شهر اتفاق افتاد و همه رسالت اجتماعی خود در این زمینه را به نحو احسن انجام دادند.

حسینی با بیان اینکه ساحت تربیت اعتقادی و اخلاقی دانش آموزان یکی از ساحت های شش گانه سند تحول بنیادین است که هدفمند مورد هجمه دشمنان قرار گرفته است یادآور شد: همراهی و همگامی سپاه می تواند عامل تقویت کننده و اثرگذار در راستای تقویت این ساحت باشد.

وی با اشاره به اینکه کارگروهی برای راه اندازی مدارس سپاه و تمهید مقدمات حرکت بهتر در نظام تعلیم و تربیت تشکیل خواهد شد افزود: در سنگر تعلیم و تربیت با سپاه استان همراه می شویم و از نظرات کارشناسی آنها استفاده خواهیم کرد.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: هرجایی که با واگذاری فضای آموزشی چرخ تعلیم و تربیت بهتر بچرخد آموزش و پرورش استان همکاری لازم را خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری دوره های عمومی و تخصصی، آیین نامه، شیوه نامه ها و دوره های بدو خدمت کارکنان ویژه معلمان، معاونین و مدیران مدارس سپاه در بعد تربیت تخصصی نیروها اثر گذار خواهد بود و همچنین بعد نظارتی و گزینشی این نیروها نیز اعمال خواهد شد تا نیروهایی در تراز نام انقلاب در مدارس فعالیت کنند.