×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

پیشکسوتان سرخابی برای حمایت از سیل زدگان پابه توپ شدند

دشتستان بزرگ  - تیم پیشکسوتان سرخابی های پایتخت برای حمایت از سیل زدگان مازندرانی در مستطیل سبز پا به توب شدند تاعواید کسب شده را به حادثه دیدگان سیل اهداء کنند.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر، دیدار دوستانه و خیرخوانه تیم منتخب پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال در حالی در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ساری با تساوی پرگل ۵ بر ۵ پایان یافت که عوائد کسب شده ناشی از این دیدار به نفع سیل زدگان استان مازندران هزینه خواهد شد.

دیدار دوستانه این دو تیم جمعه شب در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری شهدای ساری برگزار شد و دو تیم به تساوی پرگل ۵ بر ۵ دست یافتند.

دیدار دو تیم درحالی برگزار شد که استقبال کم وحضور بیش از ۵۰۰ نفری از علاقمندان به فوتبال در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهدای ساری بر خلاف انتظار وپیش بینی‌های مسئولان برگزار کننده این مسابقه بوده است.

هرچند در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی واز سوی دست اندرکاران برگزاری این بازی خیریه اعلام شده بود که در این دیدار بازیکنان سرشناسی همچون علی کریمی، خداداد عزیزی، محمد نوازی، علیرضا اکبرپور، مهراد میناوند، مهدی فنونی زاده، رضا عنایتی، بهزاد داداش زاده، بهروز سلطانی، پرویز برومند، جواد منافی، پایان رأفت، بهنام طاهرزاده، مهدی امیرآبادی، محمدرضا مهدوی، سهراب انتظاری و علی لطیفی با سرمربیگری علی پروین به عنوان منتخب پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس به ساری سفر خواهند کرد.

حضور تنها چند بازیکن از اسامی اعلام شده از جمله مهرداد میناوند، خداداد عزیزی، محمد نوازی، سهراب انتظاری، چهره‌های سرشناس دیگری حضور نداشتند، و پخش نشدن بازی خیرخواهانه تیم‌های پیشکسوتان سرخآبی ها ومازندران که وعده آن نیز از سوی شبکه استانی تبرستان داده شده بود، بر انتقادهای دیگر این بازی افزوده بود.

بازی دو تیم با قضاوت" اشکان خورشیدی"، داور بین المللی اهل شهرستان ساری وباحضور مدیر کل ورزش و جوانان مازندران و فرماندار ساری برخی مسئولان هیأت فوتبال واداره کل ورزش وجوانان استان برگزار شد.

" سهراب انتظاری" بازیکن دهه گذشته تیم پرسپولیس تهران دراین مسابقه برای هر دو تیم پیشکسوتان سرخآبی ها ومنتخب مازندران به میدان رفت و به تنهایی ۳ گل از مجموع ۱۰ گل این مسابقه را به ثمررساند.

بارش شدید ووقوع سیل ویرانگر اواخر اسفند ۹۷ و نیمه نخست فروردین ماه در مازندران باعث خسارت یک هزارو ۶۰۰ میلیارد تومان به بخش‌های مختلف کشاورزی، مسکونی و زیر ساخت‌های استان شده بود.