×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
اختصاصی دشتستان بزرگ/ آخرین اخبار از وضعیت جمعه بازار برازجان:

دشتستان بزرگ: بازارچه هفتگی شهر برازجان از ابتدای خردادماه سال جاری تعطیل شده تا در مکان جدید خود در ورودی شهر برازجان از سمت بوشهر، پاسخگوی مردم و کسبه شهر برازجان باشد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ روز گذشته نشستی با حضور جمعی از مسئولین به منظور روشن شدن وضعیت بازارچه هفتگی شهر برازجان گرفته شد تا تصمیمات نهایی و بایدهای مکان جدید جمعه بازار اتخاذ شود.

یک منبع آگاه در گفتگو با دشتستان بزرگ با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، ضمن اشاره به حل قسمتی از مشکلات بازارچه هفتگی شهر برازجان تا ابتدای مرداد ماه سال جاری، اظهار داشت: مکان فعلی جمعه بازار تثبیت شده است.

وی افزود: با توجه به نبود سایه بان برای بازارچه های هفتگی در شهرهای دیگر استان، نیازی به احداث سایه بان برای جمعه بازار شهر برازجان نیز نبوده و محل جدید فاقد سقف خواهد بود.

این منبع آگاه اضافه کرد: قرار بر این شده که آب آشامیدنی و سرویس بهداشتی را آقای قنبری و برای پارکینگ این محل نیز پارک سوار را شهرداری تامین کند.

وی اذعان داشت: طبق مصوبات صورت گرفته تامین برق مورد نیاز را اداره برق، تمهیدات ترافیکی را پلیس راه و راهور، با ورود فرمانداری نیز قیر مورد نیاز تهیه شده تا شهرداری آسفالت آن مکان را انجام دهد.

این منبع آگاه تصریح کرد: در حال حاظر هیچ گونه هزینه ای از غرفه داران گرفته نشده و تا قبل از ایجاد شرایط مذکور نیز هزینه ای دریافت نمی شود، هزینه آینده غرفه داران نیز کمتر از گذشته خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تصمیم جابه جایی این مکان را توسط نهادهای مختلف گرفته شده است، اتاق اصناف، فرمانداری، شهرداری، اداره صنعت معدن و تجارت، تعاون کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی عضو کارگروهی بوده که تشکیل جلسات را بر عهده داشته و با توجه به نیاز جلسه اداره برق، راه و شهرسازی، راهداری و پلیس راهور نیز حضور داشته است.