×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان از اتمام زیرسازی پیست تارتان در شهر برازجان خبر داد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ محمدعلی کمارج حاجی در گفتگو با دشتستان بزرگ گفت: برای اتمام این پروژه دو میلیارد و 500 ميليون تومان در نظر گرفته شد که با توجه به وضعیت اقتصادی با افزایش چند برابری هزینه کرد روبه رو شدیم.

وی افزود: با پیگیری اداره ورزش و جوانان استان بوشهر و مشكل مالي اين پروژه مترفع و به زودی شاهد برگزاری مناقصه ساخت پیست تارتان خواهیم بود.

اتمام سال هاي ورزشگاه تختي برازجان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان اضافه کرد: ساخت پلکان تماشاگران، ساختمان 90متری هیئت فوتبال، سوئیت های خوابگاه ورزشکاران و رخت کن های زمین شماره 2 (به منظور برگزاری مسابقات رسمی) در استادیوم تختی برازجان بیش از 90درصد پیشرفت فیزیکی داشته و طی دو ماه آینده به پایان می  رسد.

کمارج حاجی اذعان داشت: بهسازی و بازسازی سالن ورزشی تختی اعم از سرویس بهداشتی، رختکن ها و دفتر هیئت رو به پایان است.

وی تصریح کرد: در سالن ورزشی تختی نیز تخریب و بازسازی سرویس های بهداشتی به طور کامل صورت گرفته و بهسازی جایگاه ویژه انجام شده است، بهسازی رختکن ها نیز در حال اجرا است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان ضمن اشاره به ایجاد کمپ تمرینی جهت پرتاب گران هیئت جانبازان و معلولین ادامه داد: احداث دفتر هیئت جانبازان و معلولین نیز در مجموعه ورزشی شهید گنجی برازجان انجام شده است، همچنین احداث دو سکوی تماشاگران جهت زمین ساحلی گنجی برازجان نیز به پایان رسید.

 

پيشرفت عمليات اجرايي زمين ساحلي شهيد گنجي

کمارج حاجی در گفتگو با دشتستان بزرگ افزود: خاک برداری و خاک ریزی زمین ساحلی شهید گنجی برازجان در حال انجام بوده و پیگیر احداث رختکن در این زمین نیز هستیم.

وی اضافه کرد: تخریب و احداث مجدد سرویس های بهداشتی و آبخوری استادیوم تختی برازجان انجام شد، بهسازی جایگاه ویژه تماشاگران در این استادیوم نیز در حال انجام است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان در ادامه این گفتگو خاطر نشان کرد: احداث سقف کاذب و نورپردازی برای سالن کشتی در شهر برازجان به پایان رسید.

كلنگ زني قريب الوقوع سالن ژيمناستيك

کمارج حاجی اضافه کرد: با توجه به پیگیری های نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و اهمیت ورزش پایه ژیمناستیک، مبلغ 500میلیون تومان به جهت احداث سالن اختصاصی این ورزش در شهر برازجان تخصیص یافت که به زودی شاهد کلنگ زنی آن خواهیم بود.

وی اذعان داشت: با تلاش و پیگیری های محمدباقر سعادت اعتبار لازم برای احداث ده زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاها نیز تخصیص یافت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان اظهار داشت: با توجه به صحبت های انجام شده و همکاری دهیاران در زیرسازی زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال به زودی شاهد آغاز به کار و کلنگ زنی این پروژه عظیم در روستاهای ایل شهر، چاه دول، چهل زرعی عرب، چهل زرعی عجم، درنگ، شول، قراول خانه، گزبلند، میلک، نظرآقا خواهیم بود.

کمارج حاجی ادامه داد: مسئولین دشتستان به جد پیگیر بوده و همکاری آنان با اداره ورزش ستودنی و قابل تقدیر است.