×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر در گفتگوی اختصاصی با دشتستان بزرگ خبر داد:

دشتستان بزرگ: مدیر کل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: شرایط جوی استان در روز 13 فروردین، بحرانی و حاد نیست.

به گزارش دشتستان بزرگ، قاسم قایدی در گفتگو با دشتستان بزرگ، افزود: سامانه بارشی مستقر در استان، امشب به سمت جنوب رفته و فردا شاهد حضور آن در استان بوشهر نخواهیم بود.

وی اضافه کرد: امشب در بخش شمالی استان باد با سرعت 40تا 50کیلومتر در ساعت شروع به وزیدن کرده است، اما این مسئله تا فردا خطری در بر نداشته و در مجموع شرایط جوی روز 13فروردین در استان بوشهر بحرانی و حاد نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر در ادامه گفتگو با دشتستان بزرگ اذعان داشت: کارگروه های تخصصی حوزه مدیریت بحران استان(هلال احمر و...) در حال تدارک و جمع آوری اقلام غذایی و سایر کالاهای حسب مورد نیاز برای استان های تحت تاثیر سیلاب(خوزستان، لرستان و... ) می باشد.

قائدی تصریح کرد: محور اهرم به فراشبند نیز که طی بارندگی های اخیر دچار ریزش شده بود، باز بوده و تردد در این محور تحت کنترل نیروهای راهداری و پلیس راه در حال انجام است.

وی ادامه داد: هم اکنون تمامی مسیرهای استان بوشهر باز بوده و هیچ جای نگرانی برای گردش هم استانی ها و مسافران نوروزی در روز طبیعت نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر افزود: تاکنون خسارت جدی و قابل ملاحضه ای در سطح استان بوشهر توسط ما دریافت نشده است، البته تیم کارشناسی دستگاه های ذیربط ارزیابی لازم و بررسی مورد نیاز را داشته و در صورت وجود خسارات احتمالی، جمع بندی لازم انجام می شود.

قایدی خاطرنشان کرد: هم استانی ها روز سیزده بدر ضمن همراهی با طبیعت به اطلاعیه و هشدار های دستگاه های ذیربط نیز توجه داشته باشند.