×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
اختصاصی دشتستان بزرگ/ عضو شورای شهر برازجان تاکید کرد:

دشتستان بزرگ: بعد از آن همه خشكسالي پی در پی، بهار ٩٨ متبرك به قطره هاي رحمت الهي و متنعم از بركت رويش شد و از اين رو خداوند بخشایشگر را شاكريم. 


بارشی که می توانست به یک فرصت تبدیل شود ولی متاسفانه به دلیل کثرت و ‌فراوانی بارش در برخي نقاط ايران عزيز از جمله شیراز و استانهای خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان و گلستان و همچنین عدم سیل بند و سدهای کارشناسی شده جهت مهار نزولات اسمانی، بارش اخیر تبدیل به سیلاب و نهایتا منجر به کشته و مجروح شدن برخی هموطنانمان شد و کام ایرانیان را تلخ و عيدمان را در اندوهي جانكاه فرو برد.
اما اتفاق زیبایی که باعث مسرت و‌ خشنودی بازماندگان و خسارت دیدگان شد، حرکت خودجوش مردمی به جهت کمک به حادثه دیدگان بود. 
عده کثیری از شهرواندان, هتل داران، صافکاران، تعمیرکاران خودرو، جرثقیل ها و یدک کش ها، تعمیرات موبایل، فروشندگان اغذیه و.... در فضای مجازی و ‌پلاکارد به دست، آمادگی خود جهت اسکان و کمک به حادثه دیدگان را اعلام نمودند.
اینجانب ضمن ابراز تاسف، این حادثه غم‌بار را به ملت شریف ایران، تسلیت گفته و از درگاه الهی، برای درگذشتگان غفران، برای بازماندگان صبر و برای همه مجروحان و مصدومان این حادثه دلخراش، شفای عاجل طلب کرده و امیدوارم علاوه بر اینکه آسیب شناسی و کارشناسی لازم از جانب مسئولین دولتی در خصوص مهار و جلوگیری از خسارتهای زیانبار احتمالی اینده صورت پذیرد، تدابیر ویژه جهت جبران خسارت هاي وارده و التیام حزن و اندوه و مصائب خسارت دیدگان اتخاذ گردد تا بلکه از این طریق بخش کوچکی از لطمه های روحی و روانی حادثه دیدگان جبران گردد.

سیده خدیجه حسینی
رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر برازجان