×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
در دومین سفر روحانی به استان بوشهر:

دشتستان بزرگ: دومین سفر استانی حسن روحانی به بوشهر که از اواخر سال گذشته خبر آن توسط مسئولان ارشد استان مطرح می شد، صرفا در کنگان و طی چند ساعت می باشد.

به گزارش دشتستان بزرگ، این سفر برای یکشنبه 26 اسفند برنامه ریزی شده و قرار است پس از 3 برنامه، رییس جمهور استان بوشهر را به مقصد پایتخت ترک کند.

اولین سفر استانی روحانی به بوشهر در دی ماه 1393 و به مدت دو روز رقم خورد که سخنرانی در ورزشگاه بوشهر، دیدار با فعالان اقتصادی و نخبگان استان، دیدار با خانواده شهدا و روحانیون، شورای اداری و نشست خبری از اهم برنامه های آن بود.

استاندار بوشهر در همین خصوص گفته: رئیس جمهور روز یکشنبه 26 اسفند سال جاری مهمان مردم خونگرم استان بوشهر است.

وی اظهارداشت: دیدار با مردم استان بوشهر در بندر کنگان، افتتاح پروژه های نفت و شرکت درجلسه شورای اداری این استان از دیگر برنامه های رئیس جمهوری در سفر به بوشهر است.
طرح های افتتاحی در بندرهای کنگان با حضور استاندار بوشهر شامل دهکده بزرگ گردشگری کنگان، آبخیزداری بنک، خیابان های امام حسین ساحلی و ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی (ره) کنگان است.
استاندار بوشهر در این آیین گفت: برای اجرای این پروژه ها 350 میلیارد ریال هزینه شده است.
گراوند افزود: افتتاح این پروژه ها گامی مهم در جهت توسعه شهرستان کنگان است.
وی افزود: شهرستان کنگان ظرفیت های زیادی در حوزه گردشگری و جذب توریست دارد و ما از پروژه ها و برنامه ها در این زمینه حمایت جدی خواهیم داشت.
استاندار بوشهر با تشکر از اقدام کمیته امداد امام (ره) در مورد احداث ساختمان برای خدمت بهتر به جامعه هدف گفت: این ساختمان بدون کمک از مرکز و مدیریت استان و با هدایت منابع و صرفه جویی احداث شده که شایان تقدیر است.