×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دشتی استان بوشهر گفت: به مناسبت روز پاکسازی حریم راه ها راهداران این شهرستان حریم راه های اصلی و بزرگراهی را پاکسازی و نهال کاری کردند.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایرنا، مهرداد گنجه روز چهارشنبه در آئین پاکسازی راههای شهرستان دشتی افزود: راههای اصلی و بزرگراه های شهرستان دشتی به دلیل واقع شدن در مسیر شمال به جنوب استان از اهمیت بسیار بالایی در تردد وحمل ونقل استان بوشهر برخوردارند.
وی اضافه کرد: پاکسازی حریم راه ها از زباله و نخاله ها نقشی مهم در طراوات و شادابی برای رانندگی ایجاد خواهد کرد و از امروز این عملیات در170 کیلومتر بزرگراه های شهرستان دشتی آغاز شده و تا شروع تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.
گنجه ادامه داد: با همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان دشتی کار کاشت نهال های سازگار با شرایط آب و هوایی درحاشیه ورودی بزرگراه بوشهر به خورموج آغاز شد.
وی بیان کرد: در ایام نوروز 2 کمپ راهداری در مسیر بزرگراه و جاده های اصلی دشتی به صورت شبانه روزی استقراریافته وآماده باز نگهداشتن راه ها وامدادرسانی به مسافران نورزوی درجاده های این شهرستان دشتی خواهند شد.
شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.