×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ - بایرن مونیخ در دیدار برگشت خود در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر لیورپول قرار خواهند گرفت.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایسنا، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری دو دیدار چهارشنبه شب به پایان می‌رسد. در حساس‌ترین دیدار بایرن مونیخ در حالی برابر لیورپول قرار می‌گیرد که در دیدار رفت جدال دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید. حالا بایرن مونیخ که در هفته‌های اخیر بسیار خوب شده است به مصاف لیورپول خواهد رفت.

در این دیدار نیز بایرن مونیخ نمی‌تواند توماس مولر را در ترکیب خود داشته باشد و این بازیکن دومین جلسه محرومیت خود را سپری خواهد کرد ولی فان دایک بعد از سپری کردن یک جلسه محرومیت در بازی رفت، به این دیدار می‌رسد.

بایرن مونیخ می‌خواهد برای هشتمین فصل پیاپی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. آنها آخرین بار در فصل ۱۱-۲۰۱۰ با شکست برابر اینتر در یک هشتم نهایی حذف شدند.

آنها در بازی رفت نتوانستند حتی یک شوت در چارچوب به سمت دروازه لیورپول داشته باشند که در چهار سال اخیر در لیگ قهرمانان بی سابقه بوده است.

در دیگر دیدار بارسلونا باید در حالی در دیدار برگشت برابر لئون قرار گیرد که دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل خاتمه یافت. بارسلونا تاکنون تمامی دیدارهای خانگی خود را برابر لئون برنده شده است و در این دیدارها ۱۰ گل به ثمر رسانده و ۲ گل دریافت کرده است.

تیم‌های فرانسوی ۹ بار برابر بارسلونا در نیوکمپ بازی کردند و در هیچ دیداری نتوانستند مقابل آبی و اناری‌ها کلین شیت کنند و فقط پاری سن ژرمن بود که توانست شکست نخورد و در سال ۲۰۱۳ برابر بارسلونا به تساوی یک بر یک رسید.