×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ: چندي پيش يكي از اعضاي شوراي شهر برازجان، ضمن حضور در برخي از محلات اين شهر، از روند بازسازي و آسفالت كوچه ها بازديد كرده بود.

به گزارش دشتستان بزرگ، وحيد مصدق در اين بازديد، به وجود مشكلاتي اشاره و اظهارات خود را رسانه اي كرده بود.

گويا در اين بازديد، رئيس آزمايشگاه فني و مكانيك خاك برازجان نيز حضور داشته و مسائلي از سوي وي عنوان شد اما انتشار اين اظهارات در رسانه ها، حشايه هايي را در بر داشت به نحوي كه رئیس آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برازجان پس از آن و در جمع خبرنگاران گفت: چندی پیش عضو شورا با من تماس گرفته و خواستار حضور دوستانه من در یکی از محلات شهر برازجان شد.

به گزارش دشتستان بزرگ؛ مهدی حسین پور افزود: مهدی مصدق در خصوص کیفیت بیس کوبیده شده برای آسفالت کوچه دکتر حسابی سوالاتی داشت و وضعیت لایه های آماده شده برای آسفالت را جویا شد.

وی اضافه کرد: این عضو شورا با اشاره به این که کوچه مذکور هنوز آسفالت نشده گفت:" وضعیت لایه زیر اساس چطور بوده و اگر شاهد انجام آسفالت در این حالت باشیم چه می شود؟" من نیز در جواب گفتم: تا قبل از انجام آزمایش هیچ چیز مشخص نیست.

رئیس آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شعبه دشتستان با اشاره به این که صحبت های انجام شده به طور کلی بوده اذعان داشت: همانجا به عضو شورای شهر برازجان گفتم لایه هم رطوبت داشته و هم کوبیده نشده است، بنابراین آماده آزمایش نیست.

وی تصریح کرد: در خصوص نظارت بر آسفالت کوچه حمزه 17 نیز اصلا من حضور نداشتم.

حسین پور ادامه داد: آسفالت های سطح شهر را آزمایش کرده و مدارک در شهرداری موجود است، به طور مثال کوچه حمزه 17 از نظر دانه بندی، درصد قیر، درصد شکستگی و... آسفالتی قابل قبول دارد.

رئیس آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک شعبه دشتستان خاطرنشان کرد: صحبت های انجام شده در خصوص کوچه دکتر حسابی کلی بوده و متاسفانه سوء تفاهم ایجاد شد، حضور در آن محل دوستانه بود و قرار بر رسانه ای شدن صحبت ها نبود.