×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

تمهیدات اورژانس در راهپیمایی ۲۲ بهمن/پرواز ۴۱ فروند بالگرد

دشتستان بزرگ: سرپرست سازمان اورژانس کشور، گفت: حضور ۷۰۰۰ نیروی کادر فوریت های پزشکی، ۵۵۰۰ آمبولانس و ۶۴ اتوبوس آمبولانس در مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن پیش بینی شده است.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر، پیرحسین کولیوند، در خصوص تمهیدات سازمان اورژانس برای خدمت رسانی به مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، افزود: طی برنامه ریزی های از پیش تعیین شده، آمبولانس ها و اتوبوس آمبولانس های اورژانس با نظم و فاصله معینی، تمامی مسیرهای راهپیمایی را پوشش داده و امکانات اورژانس در این مسیرها مستقر است. همچنین، اتوبوس آمبولانس ها و آمبولانس ها مجهز به امکانات اولیه امدادی و کادر فوریت های پزشکی هستند.

وی با بیان اینکه در روز ۲۲ بهمن، ۴۱ فروند بالگرد در سراسر کشور آمادگی خدمات رسانی در مواقع اضطرار و بحرانی به هموطنان را دارند، تصریح کرد: با توجه به جمعیت و ترافیک مخصوصا در کلانشهرها، ۳۳۰ دستگاه موتور آمبولانس نیز آماده ارائه خدمات بوده و در مسیرهای راهپیمایی مستقر خواهند شد.

کولیوند با بیان اینکه پرسنل اورژانس آمادگی کامل برای ارائه خدمات فوری درمانی و اورژانسی به مردم را دارند، عنوان کرد: در مجموع، حضور ۷ هزار نیروی کادر فوریت های پزشکی، ۵۵۰۰ آمبولانس و ۶۴ اتوبوس آمبولانس در مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن پیش بینی شده که مانند هرسال، به مردم خدمات اورژانسی ارائه خواهند داد