×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ- راهپیمایی 22 بهمن نقطه اوج وحدت، حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت چهار دهه از انقلاب اسلامی است که بویژه امسال با توجه به تحریم ها و فعالیت های دشمنان برای جداکردن مردم از نظام اسلامی، از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از  ایرنا، حضور حماسی و وحدت‌ بخش مردم ایران در راهپیمایی بـاشکوه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت دارد و برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایه یاس و ناامیدی است.
انقلاب اسلامی متعلق به همه قشرها، گروه ها، حزب ها و تشکل هاست به همین دلیل همه باید در کنار هم شکوه وحدت، همبستگی ملی، عزت، عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی را در روز 22 بهمن به رخ جهانیان بکشیم و بار دیگر با آرمان های امام راحل، شهیدان و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت شود.
یک جوان بوشهری گفت: مبارزه بااستکبار از اصول سازش ناپذیر واز ارزشهای انقلاب است که ملت ایران همچنان برآن اصرار دارند.
علی بردبار افزود: ملت همیشه درصحنه ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همه توطئه های دشمن را نقش برآب و استکبار جهانی را سرکوب می کنند.
یک شهروند دیگر بوشهری گفت: ملت ایران با حضور پررنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به دشمنان این نظام می زنند و ولایتمداری خود را به جهانیان نشان می دهند.
فاطمه بوستانی افزود: راهپیمایی 22 بهمن تجلی استقامت، پایداری، امنیت و پاسخ محکمی به یاوه گوئی های دشمنان است و با حضور خود یک بار دیگر آنان را از این نظام ناامید می کنیم.
عبدالرسول منافی یکی دیگر از شهروندان بوشهری گفت: حضور حداکثری و آگاهانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی اقتدار و عظمت ملی ملت ایران است.
وی اضافه کرد: تا زمانی که دولت آمریکا این شرارت ها و دشمنی ها را با ملت ایران دارد شعار مرگ برآمریکا همچنان در این مرز و بوم سرداده می شود.
استاندار بوشهر گفت: شیاطین بحث هایی را در ماه های گذشته داشتند که ملت ایران مناسبت 40 سالگی انقلاب خود را جشن نمی گیرد با این وجود امسال دهه فجر را پررنگ تر از سال های گذشته برگزار کردیم.
عبدالکریم گراوند افزود: در روز 22 بهمن امسال بار دیگر دنیا شاهد حضور و مشارکت همه علاقمندان به نظام در دفاع از انقلاب اسلامی خواهد بود.
استاندار بوشهر افزود: در چهل سالگی انقلاب اسلامی خدمات بزرگی در کشور اتفاق افتاده و بزرگترین افتخار آن برخورداری مردم از نظام جمهوری اسلامی با شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی است.
گراوند اظهار داشت: مردم قدرشناس استان بوشهر در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرین دیگری بر افتخارات، استان پرافتخاربوشهر می‌افزایند.
وی افزود: با توجه به اینکه دشمنان برای مایوس و ناامید کردن مردم برنامه ‌ریزی ویژه‌‌ای کرده‌اند امید می رود مردم با درک شرایط کشور و در شرایطی که جمهوری اسلامی ایران درگیر جنگ اقتصادی است در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضوری فعال و پرشوری داشته باشند.
استاندار بوشهر تاکید کرد: مردم با حضور گسترده و در کنار یکدیگر درراهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر لبیک بگویند و بار دیگر دشمنان را ناامید و مایوس کنند.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: امسال نوع تهدید ها و رفتار دشمن متفاوت‌ تر از سال‌های قبل است بر این اساس حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن برای نشان دادن اقتدار نظام اسلامی باید متمایزتر از سال‌های قبل باشد.
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری افزود: مردم خوب، خونگرم و ولایت‌مدار استان بوشهر همیشه در این عرصه‌ها شجاعت مردانگی و ولایت‌مداری خود را به منصه ظهور رسانده‌اند.
دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: 22 بهمن امسال نسبت به سال‌های قبل استثتایی است چون نوع تهدیدات و رفتار دشمن متمایزتر از گذشته است.
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ملت ایران آنچه در توان دارند باید برای انقلاب سرمایه گذاری کنند و سرمایه‌‌گذاری ملت برای انقلاب، حضور با شکوه و گام‌های استوار آنان در راهپیمایی 22 بهمن است.
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری بیان کرد: حضور با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن در شهرها، روستاها و بخش‌ها نشانه همدلی، همراهی و بیعت مجدد مردم، با امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر است.
دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه، بیان کرد: سعی کنیم بر سر پیمانمان باانقلاب اسلامی تا آخر بمانیم که یکی از نمونه بارز آن حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن است.
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر گفت: مردم ولایتمدار این استان باحضور در راهپیمایی 22 بهمن ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور خود مشت محکمی به دهان دشمن می زنند.
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22بهمن ثابت می کنند همچنان پشت نظام هستند و انقلاب را تنها نمی گذارند.
وی بیان کرد: هرچند دشمن در این چند سال همواره به دنبال ایجاد ناامنی و بحران در کشور بوده است اما با رهبری های خردمندانه رهبر معظم انقلاب این توطئه ها و دسیسه ها به خودشان برمی گردد.
صفایی بوشهری اضافه کرد: ملت ایران هوشیارند و در طول تاریخ انقلاب با خلق حماسه های مختلف در راستای دفاع از دستاوردهای انقلاب دشمنان را متعجب و مایوس می کنند.
وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن شروعی دوباره برای موفقیت‌های آینده نظام جمهوری اسلامی ایران در دهه پنجم است.
امام جمعه بوشهر اضافه کرد: دشمن وعده داده بود ملت ایران چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن نمی گیرند اما به کوری چشم آنان دهه فجر امسال پررنگ تر از سالهای گذشته برپا و ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن تیر خلاص را به دشمن می زنند.
وی گفت: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن، سبب ناکامی دشمن، پاسخ به یاوه گویی های دشمنان، تجدید بیعت با آرمان های امام راحل و شهیدان و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب است.
مسئول حوزه علمیه خواهران گفت: امروز دشمن با نادیده گرفتن و کم رنگ کردن دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مایوس کردن مردم از انقلاب تلاش می کند.
حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برخلاف میل دشمن بیانگر امضای موفقیت نظام جمهوری اسلامی است وهر قدمی که مردم در این حماسه ملی برمی دارند ثابت می کنند که توطئه های دشمن هیچ تاثیری در عزم و اراده و میل قلبی آنها نداشته است.
وی اضافه کرد: دشمن با ادعاهای دروغین خود اعلام کرده بود ملت ایران جشن چهل سالگی خود را برگزار نمی کنند این درحالی است که مردم با حضور پررنگ خود این آرزو را به گور می برند و سال به سال به عزت و اقتدار ایران اسلامی افزوده می شود.
جمالی تاکید کرد: مسئولان باید همواره موفقیت های مختلف نظام جمهوری اسلامی در بخش های علمی، فرهنگی، اجتماعی، امنیتی را به نسل جوانی که دوران انقلاب را تجربه نکرده اند، بیان کنند.
وی یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی مستحکم تر از گذشته وارد دهه پنجم عمر خود می شود و ملت بزرگ ایران در 22 بهمن صفحه زرین دیگری بر افتخاراتشان می افزایند.
رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهرگفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب عزت و اقتدار ایران اسلامی در عرصه های جهانی می شود.
نصرالله شفیعی افزود: این راهپیمایی میلیونی مردم متشکل از قطره هایی است که اقیانوس را تشکیل می دهد و پس باید همه به عنوان یک تکلیف و وظیفه شرعی در روز 22 بهمن در این عرصه حاضر شوند.
وی بیان کرد: یکی از عوامل تداوم انقلاب تا مرز 40 سالگی حضور مستمر و پرشور مردم در راهپیمایی هاست که موجب عزت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران می شود.
شفیعی اضافه کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن همانند حضور مقتدرانه نیروهای مسلح با تمام امکانات و تجهیزات مدرن نظامی برای صیانت از مرزها در مقابل تجاوز دشمن است که همه باید با احساس تکلیف در این مراسم و جشن ملی حضور یابند.
وی اظهار داشت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یکی از مهمترین سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است که مردم با پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های فراوان به آن رسیدند و ثابت کردند برای رسیدن به آزادی و استقلال هیچ مانعی نمی تواند آنها را از دستیابی به هدف خود بازدارد.
رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر اضافه کرد: چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانگر قدرت ملت ایران و ضعف و ناتوانی دشمن است به همین دلیل ملت ایران با هوشیاری و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب باید در این جشن حاضر شوند.
وی بیان کرد: چهل سالگی انقلاب اسلامی به معنی انتهای مقصد نیست بلکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به این معناست که درآغاز راه هستیم و برای تداوم این انقلاب که منجر به عدالت اجتماعی و تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی می شود باید همچنان در صحنه حاضر باشیم.
شفیعی اضافه کرد: در زمان حاضر ملت ایران استقلال سیاسی، آزادی مشروع مدنی و فضای آزاد را تجربه کرده اند و جمهوری اسلامی را نیز درحال تجربه کردن هستند ولی رسیدن به همه آرمانهای جمهوری اسلامی نیازمند حضور پرشور مردم در صحنه است.
وی اظهار کرد: انتظار می رود مردم با حضور پررنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن حماسه بزرگ و تماشایی را خلق کنند و برگ زرین دیگری به افتخارات خود اضافه کنند.
راهپیمایی 'یوم‌الله 22 بهمن' به صورت یـکپارچـه و همـزمان در بیش از 38 شهر، شهرستان و بیش از 120 روستا در سراسر استان و در بوشهر برگزار می شود.