×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر در نشست با اصحاب رسانه خبر داد:

دشتستان بزرگ: سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر در نشست با اصحاب رسانه از افتتاح پنج پروژه عمرانی در دهه فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش دشتستان بزرگ، حسین درویشی در خصوص جزئیات این پروژه های گفت: ساختمان آموزش، امدادرسانی و مرکز کنترل فرماندهی عملیات امدادی بوشهر با اعتبار 15 میلیارد و 300 میلیون ریال در زمینی با مساحت 800 متر مربع از جمله این طرح ها خواهد بود.

وی افزود: سوله  امدادی دشتی در شهر خورموج در زمینی به مساحت هزار و 349 متر مربع و با اعتبار 15 میلیارد و 600 میلیون تومان و ساختمان اداره آموزش و امداد دیلم  با مساحت هزار و 600 متر مربع و با اعتبار 21 میلیارد و 700 میلیون ریال از جمله دیگر طرح های مورد بهره برداری در دهه فجر سال جاری می باشند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان بوشهر ادامه داد: مرکز متمرکز و جامع توانبخشی هلال احمر بوشهر با اعتبار 8 میلیارد و 900 میلیون ریال با امکاناتی همچون فیزیوتراپی، شنوایی و بینایی سنجی، روانشناسی و ... نیز در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: ساخت رمپ و آشیانه بالگرد امدادی هلال احمر بوشهر نیز از دیگر طرح هایی اجرایی در دهه فجر است، 3 محل فرود و برخاست بالگرد در سه نقطه استان بوشهر برای امدادرسانی هوایی هلال احمر  با اعتبار تخصیصی ساخته می‌شود.