×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  
در اولین نشست هم اندیشی مدیرکل ارشاد بوشهر با مدیران مسئول رسانه های استان مطرح شد:

دشتستان بزرگ: اولین نشست هم اندیشی مدیر کل ارشاد استان بوشهر با مدیران مسئول و صاحبان امتیاز رسانه های استان بوشهر، شامگاه گذشته در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در این نشست، با اشاره به لزوم حمایت بیشتر از رسانه ها، گفت: یکی از شاخصه های ترقی یک جامعه، اطلاع رسانی به موقع و مناسب است.

فاطمه کرمپور ادامه داد: امروزه، هر جامعه ای که از نظر اطلاعات و آگاهی در سطح بالاتری قرار داشته باشد، بدون شک رشد و توسعه بیشتری می یابد.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در نظر دارد تا برنامه های راهبردی و عملیاتی ویژه ای در این زمینه اجرایی کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر افزود: مسائلی چون گرانی کاغذ و قیمت چاپ از یک سو و نوسان ارزی بازار از سوی دیگر، عواملی هستند که فعالیت رسانه های مکتوب را تحت تآثیر قرار داده اند.

وی ضمن تأکید بر توزیع عادلانه آگهی ها در بین رسانه ها، عنوان داشت: با مشکلاتی روبرو بوده که باید برنامه ای تدوین و راهکارهای پیش بینی شود تا توزیع آگهی ها بصورت عادلانه باشد.

کرمپور ادامه داد: توزیع عادلانه آگهی ها می تواند نقطه عطفی در فعالیت دوباره برخی از رسانه های غیرفعال استان باشد.
بیمه خبرنگاری، صدور کارت خبرنگاری، پرداخت یارانه به رسانه های مکتوب و غیر مکتوب، استقرار خانه مطبوعات در مکان ملکی، توزیع عادلانه آگهی های دستگاه های اجرایی و شرکت های زیرمجموعه وزات نفت و پاسخگوتر شدن مسئولان در قبال رسانه ها از جمله موارد مطرح شده در این نشست توسط خبرنگاران استان بوشهر بود.