×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که وزش باد شدید شمال غربی که از دیشب در نواحی شمالی استان آغاز شده ، امروز و فردا با شدت بیشتری در سطح استان ادامه دارد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایرنا پیام مساعدی روز پنجشنبه  افزود: طی این مدت سواحل استان و خلیج فارس مواج و طوفانی و شرایط برای تردد شناورهای تفریحی و کوچک نامساعد است.
وی بیان کرد: انتظار می رود دمای هوا در استان نیز طی امروز تا اوایل هفته آینده به طور محسوسی بین چهار تا هشت درجه سانتیگراد کاهش یابد.
مساعدی ادامه داد: در 24 ساعت آینده آسمان استان بوشهر قسمتی تا نیمه ابری همراه با وزش باد و کاهش دما و فردا در برخی نقاط همراه با مه صبحگاهی پیش بینی شده است.
وی اظهار داشت: در این مدت جهت وزش باد بطور غالب شمال غربی با سرعت 18 تا 48 کیلومتر در ساعت و بر روی دریا تا 58 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.
مساعدی ادامه داد: در 24 ساعت آینده ارتفاع موج دریا در خلیج فارس 120 تا 270 سانتیمتر پیش بینی شده که گاهی به بیش از 3 متر نیز افزایش می یابد.
وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت 05:41 ، مد اول ساعت 12:03، جزر دوم ساعت 16:42 و مد دوم دریا ساعت 22:42 خواهد بود.