×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ- مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر از اجراي 6 هزار و 400 کیلومتر شبکه گاز رسانی در استان بوشهر خبر داد.


به گزارش دشتستان بزرگ؛ ابراهیم عباسی در گفتگو با دشتستان بزرگ، افزود: گاز از اعماق زمین و دریاها با فرآورده های خاصی پالایش شده و به خانه ها می رود.
وی اضافه کرد: مصرف ایمن و بهینه گاز از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و باید در این ثروت ملی صرفه جویی شود، از اين رو طرحي با عنوان هميار گاز در سطح استان اجرايي شد.
مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر اذعان داشت: طرح همیار گاز استانی بوده و با رویکردی نو برای آشنایی کودکان با گاز، به صورت مستقیم برای 10شهرستان استان بوشهر برنامه ریزی شده است، تاکنون نیز 2هزار دانش آموز تحت پوشش قرار گرفته است.
عباسی تصریح کرد: با نگاه به آمار گاز کشی(99%شهری و 95%روستایی) در استان بوشهر و توجه به نیاز فرهنگ سازی در جامعه، با همکاری ادارات اجرایی استان از جمله آموزش و پرورش و فرمانداری، آموزش دانش آموزان را مدنظر قرار داده که بازخورد بسیار خوبی داشته است.
وی ادامه داد: گاز در استان بوشهر به 36شهر رسیده و 6 هزار و 400کیلومتر شبکه گذاری گاز صورت گرفته است، تنها شهر جزیره خارگ به دلیل مشکلات موجود برای گاز رسانی مانده است.
مدیر روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به این که در استان بوشهر به 397روستا گاز رسانی شده است، افزود: در کل استان 178700مشترک گاز و  194930انشعاب وجود دارد.
عباسی اضافه کرد: در شهرستان دشتستان نيز در 9شهر و 85 روستا، نصب 51 هزار انشعاب در 1500کیلومتر صورت گرفته است.
وی با اشاره به فعاليت 10 ساله شركت گاز در استان بوشهر، اذعان داشت: تاکنون آمار فوق العاده ای داشته و تا سال آینده گازرسانی به طور صددرصد در سطح استان بوشهر به پایان خواهد رسید، همانطور که وظیفه شرکت گاز رساندن این نعمت الهی به منازل بوده، توصیه می شود مردم نیز گازرسانی را قوت داده و از آن استفاده کنند.
عباسی تصریح کرد: شرکت گاز استان بوشهر سامانه CRM را راه اندازی کرده و به منظور ارتباط بیشتر با شهروندان استان بوشهری و مشتریان، استفاده از سایت، تلفن گویا، پیامک، ایمیل و... در حال انجام است.
وی خاطرنشان نشان کرد: شاید گازکشی به منازل هزینه اولیه ای در بر داشته باشد، اما آسایش خود آنان فراهم می شود.