×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

 

 

دشتستان بزرگ - امام جمعه خورموج مرکز شهرستان دشتی گفت: کتاب به عنوان بزرگترین اختراع بشر و موثر در رشد حیات اجتماعی است طوریکه روح جامعه در پرتو این مهم بارور می شود.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از ایرنا، حجت السلام عبدالحسین مصلح روز چهارشنبه در جمع مولفان در محل کتاب نمای دشتی گفت: تهیه آثار مولفان دشتی و ایجاد کتاب نمای نویسندگان این شهرستان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی کاری قابل اعتنا و تقدیر است.
وی افزود: کتاب از دیرباز حافظ و احیا کننده تفکر و اندیشه های والا و منبع عظیمی بوده که طالبان علم، اندیشه و حقیقت را سیراب کرده است.
مصلح اضافه کرد: شهرستان دشتی همیشه مملو از نویسندگان و شاعران بزرگی بوده که افتخار جنوب هستند و در توسعه فرهنگی این دیار نقشی مهم ایفا کرده اند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی نیز گفت: کتاب نمای نویسندگان دشتی به عنوان کانون همایش صاحب نظران و موزه پرطراوت اندیشمندان این شهرستان است .
حمید زارعی تصریح کرد: کتاب نمای دشتی شامل ٦ قفسه از٢٠٠ کتاب نویسندگان دشتی است که در محل اداره فرهنگ و ارشاد برای تحقیق و مطالعه علاقه مندان به کتاب و نویسندگان و پژوهشگران گشایش یافته است.
شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی با 41 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.