×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

درخواست یوه و رئال برای جذب «پوگبا» و دردسرهای منچستریونایتد

دشتستان بزرگ- منچستریونایتد که باید پوگبا را متقاعد به رد کردن پیشنهاد رئال و یووه کند مذاکرات با این بازیکن را آغاز کرده و تصمیم دارد او را به استرالیا ببرد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر، تیم فوتبال منچستریونایتد سعی دارد پل پوگبا را در تیمش نگه داشته و او را متقاعد کند تا این تیم را ترک نکند. پوگبا تصمیم دارد از یونایتد برود و این تصمیم را با سران تیم انگلیسی در میان گذاشته است. سولسشیرT سرمربی یونایتد، که به پوگبا کمک کرد تا دوباره فرم ایده‎آلش را به دست آورد از او خواسته تا در تیم بماند و به درخشش ادامه دهد، هرچند پوگبا میل به رفتن دارد.

اصلی‌ترین مشتریان پوگبا رئال مادرید و مخصوصاً یوونتوس هستند و بازی در تیم ایتالیایی که پوگبا سابقه حضور در آن را دارد و مخصوصاً بازی کردن در کنار رونالدو باعث شده خود بازیکن فرانسوی ترجیح دهد در تورین بازی کند.

از طرفی مینو رایولا، مدیر برنامه‌های پوگبا که در کار خودش استاد است سعی دارد موکلش را از یونایتد خارج کند و برای این هدف تمام توانایی‌اش را به کار گرفته است.

اما رئال مادرید تیمی بوده که زودتر از یووه دست به کار شده و حتی مذاکرات با او را هم آغاز کرده است. سفیدپوشان ۳ فصل قبل هم برای جذب او تلاش کرده بودند که البته موفق نشدند و حالا دوباره دست به کار شدند.

در این شرایط یونایتد تنها را را مذاکره با پوگبا می‌داند و حتی برای تمرینات پیش‌فصل در استرالیا هم او را در لیست بازیکنانی که قرار است با تیم سفر کنند قرار داده است.