×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

دشتستان بزرگ: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: وضعیت برق مصرفی ۶ شهرستان این استان در وضعیت های قرمز و زرد قرار گرفت.

 به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر،  اردشیر مذکوری با قدردانی از شهروندان محترم استان ، در ارتباط با آخرین وضعیت برق مصرفی شهرستان های استان بوشهر اظهار داشت: وضعیت برق مصرفی شهرستان‌های دشتستان کنگان، جم، گناوه و محدوده منطقه سه شهرستان بوشهر شامل شهرهای چغادک و عالیشهر و روستاهای حومه قرمز (پرمصرف) شده و شهرستان های دیر، دشتی، گناوه و  نیز در وضعیت زرد (مصرف رو به افزایش) قرار گرفتند.

وی بیان کرد: براساس اخرین ارزیابی شهرستان های بوشهر، تنگستان، دیلم و عسلویه نیز از لحاظ برق مصرفی در محدوده وضعیت سبز قرار گرفتند.
مذکوری ادامه داد: در ارتباط با شهرستان های خارج از وضعیف قرمز و زرد برق مصرفی از مشترکان فهیم هم استانی انتظار است با درک وضعیت موجود نهایت تلاش خود را برای مصرف بهینه برق بکار گیرند.
وی یادآور شد: مصرف بهینه به معنی محدودیت در مصرف نبوده بلکه رعایت راهکارهایی است که منجر به کاهش مصرف و افزایش میزان پایداری برق می شود.

وی افزود: در این زمینه نگه داشتن دمای کولر روی 24 درجه و استفاده نکردن از وسایل پرمصرف در ساعت پیک بار (12 تا 17) باید به صورت جد در دستور کار مشترکان محترم قرار گیرد.