×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱۹ آذر - ۱۳۹۷  

«کوتینیو» با پاری‌سن ژرمن به توافق رسید

دشتستان بزرگ - روزنامه اسپورت مدعی شده کوتینیو با تیم فرانسوی به توافق رسیده و این می‌تواند زمینه‌ای برای بازگشتن نیمار به بارسا باشد.

به گزارش دشتستان بزرگ به نقل از مهر، اگر قرار باشد نیمار به تیم فوتبال بارسلونا برود باید تکه‌هایی از پازل در جای خودش قرار گیرد. اتفاقی که تا به حال به نظر نیفتاده بود. اما روزنامه اسپورت مطلبی دارد که در صورت صحت آن باید شانس پیوستن نیمار به بارسا را بیش از پیش بدانیم.

پاری‌سن ژرمن تیم ثروتمندی است و مطمئناً مالک این تیم به راحتی زیر بار فروش بازیکن نمی‌رود. این تیم در صورتی حاضر به فروش ستارگانش است که بتواند جایگزین مناسبی برای آن‌ها پیدا کند و گفته می‌شود فلیپه کوتینیو با تیم فرانسوی به توافق رسیده است.

پیش از این مطرح شده بود که خود کوتینیو به این انتقال راضی است و پاریس هم بی‌میل نیست که کوتینیو در تیمش باشد. شاید این نکته به ذهن برسد که کوتینیو همسطح نیمار نیست که جای او را پر کند. اما پاری‎سن ژرمن با نیمار مشکل دارد و این مشکلات در روزهای اخیر به اوج خود رسیدند. از طرفی بسیاری از کارشناسان معتقدند کوتینیو می‌تواند به زودی به روزهای اوجش بازگردد و به همین دلیل هم لیورپول برای جذب دوباره او تلاش کرده بود.

اسپورت مدعی شده مدیر برنامه‌های کوتینیو در حال مذاکره با تیم فرانسوی است و تا اینجا توافقات خوبی حاصل شده است. مخصوصاً که لئوناردو، مدیر ورزشی پاریس هموطن کوتینیو است و زمینه حضور او در تیم را هموار کرده است.